Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                        2016-10-09 00:43:58
                                                                                     MP w RJnO Poznań 2016 - SPRINT
===KS Hades Poznań ========================================================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-14        2.6km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-36      3-35      4-54      5-44      6-32      7-50      8-52      9-51     10-46    
  1 Nowak Maria 03                 50.21  3.29/     4.51/     8.21/    10.18/    11.55/    15.51/    28.12/    35.51/    49.17/    50.02/    50.21/   
    KS Hades Poznan                       3.29/     1.22/     3.30/     1.57/     1.37/     3.56/    12.21/     7.39/    13.26/     0.45/     0.19/   
  2 Skorupa Maja 04                54.41  4.39/    10.57/    15.18/    17.43/    19.18/    24.27/    40.42/    51.16/    53.04/    54.23/    54.41/   
    Górzanka Nawojowa Góra                4.39/     6.18/     4.21/     2.25/     1.35/     5.09/    16.15/    10.34/     1.48/     1.19/     0.18/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-40        2.9km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-45      3-44      4-35      5-53      6-49      7-48      8-47      9-52     10-51     11-46    
  1 Bugaj Teresa 68                47.51  2.37/     9.13/    10.57/    13.36/    16.27/    30.08/    34.36/    42.00/    45.30/    46.42/    47.33/    47.51/   
    WKS Wawel Kraków                      2.37/     6.36/     1.44/     2.39/     2.51/    13.41/     4.28/     7.24/     3.30/     1.12/     0.51/     0.18/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-17        4.0km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-33      3-44      4-45      5-54      6-35      7-53      8-49      9-48     10-50     11-55     12-47     13-52     14-46    
  1 Nowak Bartosz 99               26.01  2.07/     4.19/     5.11/     6.33/     7.18/     8.31/     9.49/    13.17/    15.30/    17.11/    18.13/    22.31/    24.49/    25.49/    26.01/   
    UKS Falenica Warszawa                 2.07/     2.12/     0.52/     1.22/     0.45/     1.13/     1.18/     3.28/     2.13/     1.41/     1.02/     4.18/     2.18/     1.00/     0.12/   
  2 Niebielski Bartosz 01          27.33  1.58/     3.05/     3.43/     5.21/     6.41/     7.44/     9.29/    13.25/    15.47/    17.52/    19.04/    23.35/    26.28/    27.19/    27.33/   
    UKS Falenica Warszawa                 1.58/     1.07/     0.38/     1.38/     1.20/     1.03/     1.45/     3.56/     2.22/     2.05/     1.12/     4.31/     2.53/     0.51/     0.14/   
  3 Kielak Igor 99                 35.24  7.59/    10.07/    11.10/    12.28/    13.17/    14.12/    15.43/    20.30/    23.17/    25.42/    27.00/    31.46/    34.08/    35.12/    35.24/   
    UKS Falenica Warszawa                 7.59/     2.08/     1.03/     1.18/     0.49/     0.55/     1.31/     4.47/     2.47/     2.25/     1.18/     4.46/     2.22/     1.04/     0.12/   
  4 Nitsch Tomasz 00               41.38  4.23/     7.29/     8.22/    10.00/    10.54/    12.06/    14.16/    19.28/    23.30/    26.34/    28.07/    36.58/    40.09/    41.22/    41.38/   
    UNTS Warszawa                         4.23/     3.06/     0.53/     1.38/     0.54/     1.12/     2.10/     5.12/     4.02/     3.04/     1.33/     8.51/     3.11/     1.13/     0.16/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-20        0.6km    0m 0k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Żebrowski Artur 98             33.24 33.24/   
    BKL                                  33.24/   
  2 Kielak Hubert 96               36.12 36.12/   
    UKS Falenica Warszawa                36.12/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-21        4.9km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-45      3-38      4-39      5-42      6-32      7-31      8-35      9-53     10-49     11-47     12-55     13-50     14-48     15-52     16-46    
                                     
  1 Gromadka Maciej 90             29.19  1.32/     2.22/     3.48/     4.28/     6.44/     8.24/    10.39/    11.46/    13.16/    16.32/    20.14/    22.29/    23.56/    26.57/    28.03/    29.07/   
    UNTS Warszawa                         1.32/     0.50/     1.26/     0.40/     2.16/     1.40/     2.15/     1.07/     1.30/     3.16/     3.42/     2.15/     1.27/     3.01/     1.06/     1.04/   
                                         29.19/   
                                          0.12/   
  2 Hoffmann Mateusz 91            36.23  1.42/     2.47/     4.28/     5.20/     8.01/    10.21/    13.25/    15.06/    16.42/    21.15/    23.57/    26.56/    29.13/    33.25/    35.00/    36.08/   
    LKO Leszno                            1.42/     1.05/     1.41/     0.52/     2.41/     2.20/     3.04/     1.41/     1.36/     4.33/     2.42/     2.59/     2.17/     4.12/     1.35/     1.08/   
                                         36.23/   
                                          0.15/   
  3 Kielak Sławomir 72             36.24  2.56/     3.55/     6.07/     6.54/     9.32/    11.21/    15.02/    16.36/    18.06/    21.55/    25.28/    28.02/    29.54/    33.33/    35.07/    36.13/   
    UKS Falenica Warszawa                 2.56/     0.59/     2.12/     0.47/     2.38/     1.49/     3.41/     1.34/     1.30/     3.49/     3.33/     2.34/     1.52/     3.39/     1.34/     1.06/   
                                         36.24/   
                                          0.11/   
  4 Jaskuła Kornel  84             37.03-34.88/   -32.99/   -30.99/   -29.91/   -26.84/   -24.98/   -21.92/   -19.58/   -17.75/   -13.86/   -10.65/    -7.49/    -6.99/    -2.83/    -0.92/    -0.12/   
    Team 360 Stopni                           /     2.11/     2.00/     0.52/     2.53/     2.14/     2.54/     1.26/     2.17/     4.11/     2.39/     2.44/     1.50/     3.44/     2.09/     0.56/   
                                          0.00/   
                                          0.12/   
  5 Babula Przemysław 94           38.58  2.13/     3.29/     5.43/     6.39/     9.33/    12.33/    15.23/    17.20/    18.55/    23.46/    27.04/    30.21/    32.43/    35.48/    37.17/    38.39/   
    Górzanka Nawojowa Góra                2.13/     1.16/     2.14/     0.56/     2.54/     3.00/     2.50/     1.57/     1.35/     4.51/     3.18/     3.17/     2.22/     3.05/     1.29/     1.22/   
                                         38.58/   
                                          0.19/   
  6 Rochowski Konrad 84            39.27  2.00/     4.56/     6.58/     7.43/    10.28/    12.38/    15.34/    17.22/    19.22/    23.24/    27.56/    31.15/    33.01/    36.28/    38.04/    39.13/   
    KS Hades Poznan                       2.00/     2.56/     2.02/     0.45/     2.45/     2.10/     2.56/     1.48/     2.00/     4.02/     4.32/     3.19/     1.46/     3.27/     1.36/     1.09/   
                                         39.27/   
                                          0.14/   
  7 Gorzełanczyk Marcin 84         42.21  3.03/     4.41/     6.28/     7.18/    10.07/    12.26/    16.03/    18.01/    20.03/    24.58/    29.50/    33.12/    35.20/    39.22/    40.46/    42.07/   
    KS Hades Poznan                       3.03/     1.38/     1.47/     0.50/     2.49/     2.19/     3.37/     1.58/     2.02/     4.55/     4.52/     3.22/     2.08/     4.02/     1.24/     1.21/   
                                         42.21/   
                                          0.14/   
  8 Parfianowicz Ludomir           42.32  2.30/     3.47/     6.03/     6.58/    10.09/    12.39/    15.45/    19.53/    22.30/    27.02/    29.50/    33.08/    35.17/    39.37/    41.08/    42.17/   
    UNTS Warszawa                         2.30/     1.17/     2.16/     0.55/     3.11/     2.30/     3.06/     4.08/     2.37/     4.32/     2.48/     3.18/     2.09/     4.20/     1.31/     1.09/   
                                         42.32/   
                                          0.15/   
    Skorupa Mariusz 70         NKl            /    11.05/         /         /         /         /     9.47/     6.32/    15.48/    20.58/    34.15/    28.58/    27.25/    24.32/    37.34/    39.40/   
    Górzanka Nawojowa Góra                    /         /         /         /         /         /         /         /     9.16/     5.10/    13.17/         /         /         /    13.02/     2.06/   
                                         39.57/   
                                          0.17/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-40        4.3km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-35      3-31      4-45      5-44      6-53      7-49      8-48      9-50     10-55     11-47     12-52     13-46    
  1 Nitsch Tomasz 71               37.34  2.24/     3.16/     5.53/     7.06/     8.20/    11.27/    17.28/    23.15/    26.29/    28.01/    33.14/    35.56/    37.17/    37.34/   
    UNTS Warszawa                         2.24/     0.52/     2.37/     1.13/     1.14/     3.07/     6.01/     5.47/     3.14/     1.32/     5.13/     2.42/     1.21/     0.17/   
  2 Gorczyca Jacek 71              43.21  8.54/    10.20/    13.07/    14.16/    15.37/    18.49/    22.51/    25.46/    28.23/    29.49/    35.25/    41.20/    43.06/    43.21/   
    KS Hades Poznan                       8.54/     1.26/     2.47/     1.09/     1.21/     3.12/     4.02/     2.55/     2.37/     1.26/     5.36/     5.55/     1.46/     0.15/   
  3 Mazurczak Maciej 71            60.15 14.45/    16.29/    19.58/    21.04/    23.05/    29.58/    35.58/    41.24/    47.08/    48.51/    54.44/    58.18/    60.00/    60.15/   
    Indywidualnie                        14.45/     1.44/     3.29/     1.06/     2.01/     6.53/     6.00/     5.26/     5.44/     1.43/     5.53/     3.34/     1.42/     0.15/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-50        4.3km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-35      3-31      4-45      5-44      6-53      7-49      8-48      9-50     10-55     11-47     12-52     13-46    
  1 Grabowicz Andrzej 57           33.43  1.55/     3.17/     5.45/     7.26/     8.34/    12.22/    16.38/    19.18/    21.34/    24.08/    29.35/    32.08/    33.28/    33.43/   
    WKS Wawel Kraków                      1.55/     1.22/     2.28/     1.41/     1.08/     3.48/     4.16/     2.40/     2.16/     2.34/     5.27/     2.33/     1.20/     0.15/   
  2 Niessner Piotr 63              36.40  2.44/     5.22/     8.37/    10.29/    11.40/    15.18/    19.41/    22.17/    24.44/    26.14/    31.53/    34.59/    36.25/    36.40/   
    WKS Wawel Kraków                      2.44/     2.38/     3.15/     1.52/     1.11/     3.38/     4.23/     2.36/     2.27/     1.30/     5.39/     3.06/     1.26/     0.15/   
    Cegielka Jan 62            NKl            /     5.56/         /     3.01/     4.10/     9.03/    19.33/    23.10/         /         /    24.31/    27.03/    28.52/    29.10/   
    KU AZS WAT Warszawa                       /         /         /         /     1.09/     4.53/    10.30/     3.37/         /         /         /     2.32/     1.49/     0.18/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-60        4.3km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-35      3-31      4-45      5-44      6-53      7-49      8-48      9-50     10-55     11-47     12-52     13-46    
  1 Kruczek Stanisław 48           39.15  2.14/     3.54/     7.40/     8.52/    10.30/    14.27/    19.13/    22.27/    25.05/    26.51/    33.48/    36.53/    38.57/    39.15/   
    WKS Wawel Kraków                      2.14/     1.40/     3.46/     1.12/     1.38/     3.57/     4.46/     3.14/     2.38/     1.46/     6.57/     3.05/     2.04/     0.18/