Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                        2016-10-09 22:19:00
                                                                                                    
===KS Hades Poznań ==============================================================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-21       22.2km    0m 24k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-58      2-57      3-31      4-32      5-56      6-36      7-35      8-34      9-33     10-44     11-55     12-47     13-40     14-41     15-60     16-42    
                                      17-38     18-46     19-61     20-49     21-50     22-51     23-52     24-53    
  1 Kamińska Anna 83              137.24  8.02/     9.43/    14.40/    19.46/    27.33/    35.39/    40.31/    44.33/    47.33/    50.02/    58.15/    66.08/    72.22/    78.48/    83.57/    86.30/   
    KU AZS WAT Warszawa                   8.02/     1.41/     4.57/     5.06/     7.47/     8.06/     4.52/     4.02/     3.00/     2.29/     8.13/     7.53/     6.14/     6.26/     5.09/     2.33/   
                                         93.26/    99.14/   115.03/   123.30/   126.44/   131.49/   136.46/   137.10/   137.24/   
                                          6.56/     5.48/    15.49/     8.27/     3.14/     5.05/     4.57/     0.24/     0.14/   
  2 Marcinkiewicz-  Monika 76     165.11  8.49/    12.01/    16.55/    21.49/    29.51/    36.59/    44.13/    49.23/    53.32/    56.27/    65.00/    73.35/    80.19/    86.01/    91.00/    93.43/   
    PUKS Mlode Orly                       8.49/     3.12/     4.54/     4.54/     8.02/     7.08/     7.14/     5.10/     4.09/     2.55/     8.33/     8.35/     6.44/     5.42/     4.59/     2.43/   
                                        101.20/   111.53/   130.06/   146.08/   150.23/   156.08/   164.28/   164.54/   165.11/   
                                          7.37/    10.33/    18.13/    16.02/     4.15/     5.45/     8.20/     0.26/     0.17/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-40       17.9km    0m 20k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-62      2-59      3-57      4-31      5-54      6-56      7-33      8-36      9-35     10-34     11-44     12-32     13-46     14-60     15-42     16-55    
                                      17-47     18-48     19-52     20-53    
  1 Szymańska Alida 75            167.39  3.28/    15.38/    17.48/    24.43/    38.39/    46.54/    64.05/    66.50/    74.10/    78.49/    83.29/    91.04/   103.40/   110.48/   114.19/   127.41/   
    UKS Falenica Warszawa                 3.28/    12.10/     2.10/     6.55/    13.56/     8.15/    17.11/     2.45/     7.20/     4.39/     4.40/     7.35/    12.36/     7.08/     3.31/    13.22/   
                                        139.47/   157.36/   166.47/   167.21/   167.39/   
                                         12.06/    17.49/     9.11/     0.34/     0.18/   
  2 Bugaj Teresa 68               175.34      /    14.13/    17.25/    24.02/    38.23/    46.18/    57.37/    60.47/    68.19/    73.49/    78.41/    87.07/    99.05/   107.22/   111.04/   121.25/   
    WKS Wawel Kraków                          /         /     3.12/     6.37/    14.21/     7.55/    11.19/     3.10/     7.32/     5.30/     4.52/     8.26/    11.58/     8.17/     3.42/    10.21/   
                                        148.19/   163.01/   174.37/   175.16/   175.34/   
                                         26.54/    14.42/    11.36/     0.39/     0.18/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-17       12.3km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-58      2-31      3-32      4-34      5-36      6-35      7-33      8-55      9-47     10-48     11-51     12-52     13-53    
  1 Nowak Bartosz 99               62.43  6.06/    10.21/    13.57/    20.37/    21.54/    25.29/    31.04/    39.27/    46.10/    55.46/    58.34/    62.02/    62.28/    62.43/   
    UKS Falenica Warszawa                 6.06/     4.15/     3.36/     6.40/     1.17/     3.35/     5.35/     8.23/     6.43/     9.36/     2.48/     3.28/     0.26/     0.15/   
  2 Niebielski Bartosz 01          74.59 11.45/    17.31/    21.51/    28.34/    36.32/    39.50/    45.01/    53.06/    60.32/    69.25/    71.45/    74.28/    74.48/    74.59/   
    UKS Falenica Warszawa                11.45/     5.46/     4.20/     6.43/     7.58/     3.18/     5.11/     8.05/     7.26/     8.53/     2.20/     2.43/     0.20/     0.11/   
  3 Kielak Igor 99                 77.08  7.52/    12.46/    18.50/    27.18/    28.47/    34.08/    39.36/    50.18/    58.10/    68.43/    72.45/    76.30/    76.54/    77.08/   
    UKS Falenica Warszawa                 7.52/     4.54/     6.04/     8.28/     1.29/     5.21/     5.28/    10.42/     7.52/    10.33/     4.02/     3.45/     0.24/     0.14/   
  4 Nitsch Tomsz jr. 00            82.47  7.34/    12.40/    17.12/    24.44/    26.34/    30.47/    40.18/    53.43/    63.24/    74.29/    77.41/    82.08/    82.32/    82.47/   
    UNTS Warszawa                         7.34/     5.06/     4.32/     7.32/     1.50/     4.13/     9.31/    13.25/     9.41/    11.05/     3.12/     4.27/     0.24/     0.15/   
  5 Byrczek Jan 00                 88.00  9.30/    16.26/    21.12/    31.21/    32.49/    37.38/    44.54/    55.59/    64.31/    77.20/    81.41/    87.20/    87.45/    88.00/   
    UKS Kometa Gliwice                    9.30/     6.56/     4.46/    10.09/     1.28/     4.49/     7.16/    11.05/     8.32/    12.49/     4.21/     5.39/     0.25/     0.15/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-20       22.1km    0m 25k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-62      2-57      3-47      4-39      5-46      6-60      7-42      8-44      9-36     10-35     11-34     12-37     13-43     14-32     15-38     16-54    
                                      17-55     18-41     19-40     20-48     21-49     22-50     23-51     24-52     25-53    
  1 Żebrowski Artur 98            131.37  2.20/     9.43/    15.40/    19.36/    29.12/    34.25/    36.50/    45.34/    49.02/    53.24/    57.16/    60.30/    67.45/    72.05/    79.51/    81.54/   
    PKO Harpagan Gdansk                   2.20/     7.23/     5.57/     3.56/     9.36/     5.13/     2.25/     8.44/     3.28/     4.22/     3.52/     3.14/     7.15/     4.20/     7.46/     2.03/   
                                         86.03/    91.38/    96.53/   111.40/   119.39/   123.08/   127.35/   130.59/   131.19/   131.37/   
                                          4.09/     5.35/     5.15/    14.47/     7.59/     3.29/     4.27/     3.24/     0.20/     0.18/   
  2 Lewandowski Patryk 97         171.44      /    13.17/    20.26/    23.52/    31.37/    38.44/    41.58/    54.14/    58.35/    63.47/    68.57/    74.46/    84.06/    93.24/   104.41/   107.18/   
    UKS Kometa Gliwice                        /         /     7.09/     3.26/     7.45/     7.07/     3.14/    12.16/     4.21/     5.12/     5.10/     5.49/     9.20/     9.18/    11.17/     2.37/   
                                        115.48/   124.10/   133.55/   149.03/   157.14/   160.52/   166.25/   171.09/   171.31/   171.44/   
                                          8.30/     8.22/     9.45/    15.08/     8.11/     3.38/     5.33/     4.44/     0.22/     0.13/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-21       25.8km    0m 26k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-62      2-58      3-39      4-47      5-32      6-34      7-35      8-36      9-54     10-46     11-40     12-39     13-41     14-60     15-42     16-43    
                                      17-44     18-37     19-45     20-55     21-48     22-49     23-50     24-51     25-52     26-53    
  1 Niedbała Mateusz 77           117.36  2.16/     9.18/    16.46/    19.32/    22.31/    29.51/    32.52/    35.57/    44.52/    50.03/    53.48/    57.54/    61.26/    65.15/    67.22/    75.06/   
    Volkswagen Samochody Uzytkowe MTB Te  2.16/     7.02/     7.28/     2.46/     2.59/     7.20/     3.01/     3.05/     8.55/     5.11/     3.45/     4.06/     3.32/     3.49/     2.07/     7.44/   
                                         78.30/    81.51/    84.00/    88.17/   101.57/   107.22/   110.03/   113.43/   117.07/   117.25/   117.36/   
                                          3.24/     3.21/     2.09/     4.17/    13.40/     5.25/     2.41/     3.40/     3.24/     0.18/     0.11/   
  2 Marcinkiewicz GrzegorzH 86    122.48  2.01/     7.55/    15.06/    17.41/    20.49/    28.11/    31.36/    36.06/    46.01/    51.27/    55.37/    59.19/    62.42/    66.39/    68.38/    76.34/   
    PUKS Mlode Orly                       2.01/     5.54/     7.11/     2.35/     3.08/     7.22/     3.25/     4.30/     9.55/     5.26/     4.10/     3.42/     3.23/     3.57/     1.59/     7.56/   
                                         80.03/    83.50/    86.15/    90.43/   105.11/   111.41/   114.50/   118.57/   122.13/   122.35/   122.48/   
                                          3.29/     3.47/     2.25/     4.28/    14.28/     6.30/     3.09/     4.07/     3.16/     0.22/     0.13/   
  3 Gromadka Maciej 90            124.02      /     9.14/    59.09/    18.44/    22.03/    28.39/    31.55/    35.23/    45.52/    51.25/    55.24/         /    62.23/    66.14/    68.18/    76.21/   
    UNTS Warszawa                             /         /    49.55/         /     3.19/     6.36/     3.16/     3.28/    10.29/     5.33/     3.59/         /         /     3.51/     2.04/     8.03/   
                                         80.55/    84.44/    86.52/    91.19/   106.01/   111.31/   114.05/   120.28/   123.31/   123.49/   124.02/   
                                          4.34/     3.49/     2.08/     4.27/    14.42/     5.30/     2.34/     6.23/     3.03/     0.18/     0.13/   
  4 Jakubek Krystian 92           131.27  2.39/     9.47/    18.00/    20.27/    23.51/    30.00/    34.02/    38.59/    51.16/    57.30/    61.52/    65.20/    68.58/    73.13/    75.18/    84.14/   
    Mitutoyo AZS Wratislavia              2.39/     7.08/     8.13/     2.27/     3.24/     6.09/     4.02/     4.57/    12.17/     6.14/     4.22/     3.28/     3.38/     4.15/     2.05/     8.56/   
                                         88.34/    92.50/    95.22/    99.38/   113.16/   120.49/   123.23/   127.10/   130.49/   131.12/   131.27/   
                                          4.20/     4.16/     2.32/     4.16/    13.38/     7.33/     2.34/     3.47/     3.39/     0.23/     0.15/   
  5 Galla Jacek 93                138.09  2.12/     9.42/    17.49/    20.25/    24.52/    31.47/    36.00/    40.01/    52.51/    59.07/    64.18/    69.27/    73.01/    77.15/    79.34/    88.37/   
    HKS Azymut Mochy                      2.12/     7.30/     8.07/     2.36/     4.27/     6.55/     4.13/     4.01/    12.50/     6.16/     5.11/     5.09/     3.34/     4.14/     2.19/     9.03/   
                                         92.40/    96.55/    99.25/   103.58/   119.26/   126.18/   129.27/   133.47/   137.34/   137.55/   138.09/   
                                          4.03/     4.15/     2.30/     4.33/    15.28/     6.52/     3.09/     4.20/     3.47/     0.21/     0.14/   
  6 Kielak Hubert 96              143.43  1.59/     7.49/    17.14/    19.39/    23.11/    30.35/    33.52/    37.44/    50.33/    58.57/    63.44/    68.28/    72.27/    76.48/    79.06/    88.40/   
    UKS Falenica Warszawa                 1.59/     5.50/     9.25/     2.25/     3.32/     7.24/     3.17/     3.52/    12.49/     8.24/     4.47/     4.44/     3.59/     4.21/     2.18/     9.34/   
                                         92.36/    97.07/    99.45/   104.44/   121.01/   128.15/   131.22/   136.43/   142.59/   143.26/   143.43/   
                                          3.56/     4.31/     2.38/     4.59/    16.17/     7.14/     3.07/     5.21/     6.16/     0.27/     0.17/   
  7 Kielak Sławomir 72            148.04  1.59/    15.19/    26.11/    28.59/    32.28/    39.19/    42.52/    47.24/    58.33/    66.43/    71.13/    75.07/    78.52/    83.00/    85.29/    94.59/   
    UKS Falenica Warszawa                 1.59/    13.20/    10.52/     2.48/     3.29/     6.51/     3.33/     4.32/    11.09/     8.10/     4.30/     3.54/     3.45/     4.08/     2.29/     9.30/   
                                         98.56/   103.02/   105.50/   110.54/   127.30/   134.47/   137.53/   142.52/   147.31/   147.53/   148.04/   
                                          3.57/     4.06/     2.48/     5.04/    16.36/     7.17/     3.06/     4.59/     4.39/     0.22/     0.11/   
  8 Rochowski Konrad 84           150.47  2.14/     8.48/    20.19/    23.14/    27.11/    35.40/    40.02/    48.05/    58.36/    65.53/    70.31/    74.35/    79.12/    83.28/    85.37/    95.06/   
    KS HADES                              2.14/     6.34/    11.31/     2.55/     3.57/     8.29/     4.22/     8.03/    10.31/     7.17/     4.38/     4.04/     4.37/     4.16/     2.09/     9.29/   
                                         99.32/   104.11/   107.17/   112.07/   129.33/   137.20/   140.43/   146.00/   150.10/   150.34/   150.47/   
                                          4.26/     4.39/     3.06/     4.50/    17.26/     7.47/     3.23/     5.17/     4.10/     0.24/     0.13/   
  9 Jaskuła Kornel 84             154.44  2.16/     9.01/    17.52/    20.44/    25.31/    32.31/    36.13/    40.01/    50.47/    58.14/    63.42/    68.15/    73.08/    78.17/    81.00/    92.23/   
    Team 360 Stopni                       2.16/     6.45/     8.51/     2.52/     4.47/     7.00/     3.42/     3.48/    10.46/     7.27/     5.28/     4.33/     4.53/     5.09/     2.43/    11.23/   
                                         97.03/   102.22/   105.33/   111.42/   131.46/   140.01/   143.17/   149.43/   154.06/   154.30/   154.44/   
                                          4.40/     5.19/     3.11/     6.09/    20.04/     8.15/     3.16/     6.26/     4.23/     0.24/     0.14/   
 10 Marcinkiewicz Grzegorz 85     155.23  2.45/    10.19/    22.03/    25.02/    28.53/    37.54/    41.56/    46.33/    59.23/    66.11/    71.20/    76.50/    80.59/    85.48/    88.48/    99.23/   
                                          2.45/     7.34/    11.44/     2.59/     3.51/     9.01/     4.02/     4.37/    12.50/     6.48/     5.09/     5.30/     4.09/     4.49/     3.00/    10.35/   
                                        103.49/   108.30/   111.27/   118.33/   135.08/   142.44/   145.48/   150.59/   154.39/   155.06/   155.23/   
                                          4.26/     4.41/     2.57/     7.06/    16.35/     7.36/     3.04/     5.11/     3.40/     0.27/     0.17/   
 11 Hoffmann Mateusz 91           155.43  6.39/    14.33/    23.41/    26.38/    30.45/    38.00/    42.00/    47.50/    59.05/    66.32/    71.59/    76.15/    80.18/    85.00/    87.25/    98.00/   
    LKO Leszno                            6.39/     7.54/     9.08/     2.57/     4.07/     7.15/     4.00/     5.50/    11.15/     7.27/     5.27/     4.16/     4.03/     4.42/     2.25/    10.35/   
                                        102.29/   106.40/   109.48/   116.29/   134.25/   142.34/   146.10/   151.07/   155.10/   155.31/   155.43/   
                                          4.29/     4.11/     3.08/     6.41/    17.56/     8.09/     3.36/     4.57/     4.03/     0.21/     0.12/   
 12 Gorzelańczyk Marcin 84        158.44  3.46/    12.05/    21.52/    24.51/    28.29/    37.01/    40.39/    44.21/    54.45/    64.25/    69.39/    75.49/    79.45/    84.37/    87.09/    98.38/   
    KS HADES                              3.46/     8.19/     9.47/     2.59/     3.38/     8.32/     3.38/     3.42/    10.24/     9.40/     5.14/     6.10/     3.56/     4.52/     2.32/    11.29/   
                                        103.17/   108.40/   111.19/   116.37/   135.01/   143.51/   147.10/   153.39/   158.08/   158.31/   158.44/   
                                          4.39/     5.23/     2.39/     5.18/    18.24/     8.50/     3.19/     6.29/     4.29/     0.23/     0.13/   
 13 Galla Franciszek 89           177.39  2.05/    12.36/    20.32/    31.15/    34.54/    41.34/    45.07/    52.01/    65.42/    73.40/    78.36/    82.52/    87.02/    91.54/    94.27/   113.55/   
    HKS Azymut Mochy                      2.05/    10.31/     7.56/    10.43/     3.39/     6.40/     3.33/     6.54/    13.41/     7.58/     4.56/     4.16/     4.10/     4.52/     2.33/    19.28/   
                                        119.34/   125.46/   129.02/   135.10/   153.47/   161.32/   165.37/   171.41/   177.02/   177.23/   177.39/   
                                          5.39/     6.12/     3.16/     6.08/    18.37/     7.45/     4.05/     6.04/     5.21/     0.21/     0.16/   
 14 Czaja Piotr 90                182.46  4.14/    12.04/    23.17/    26.49/    30.21/    43.55/    47.46/    53.07/    67.46/    76.50/    82.30/    86.51/    90.56/    95.31/    98.20/   110.17/   
                                          4.14/     7.50/    11.13/     3.32/     3.32/    13.34/     3.51/     5.21/    14.39/     9.04/     5.40/     4.21/     4.05/     4.35/     2.49/    11.57/   
                                        115.05/   121.45/   124.51/   130.34/   148.41/   166.26/   170.36/   176.11/   182.04/   182.33/   182.46/   
                                          4.48/     6.40/     3.06/     5.43/    18.07/    17.45/     4.10/     5.35/     5.53/     0.29/     0.13/   
 15 Szymańska Adam 77             188.09 12.58/    22.45/    35.59/    39.15/    44.00/    51.28/    55.34/    61.08/    77.54/    85.54/    91.40/    97.06/   103.07/   107.53/   110.37/   121.39/   
    UKS Falenica Warszawa                12.58/     9.47/    13.14/     3.16/     4.45/     7.28/     4.06/     5.34/    16.46/     8.00/     5.46/     5.26/     6.01/     4.46/     2.44/    11.02/   
                                        126.35/   131.59/   135.22/   140.51/   160.53/   171.06/   175.05/   181.28/   187.33/   187.54/   188.09/   
                                          4.56/     5.24/     3.23/     5.29/    20.02/    10.13/     3.59/     6.23/     6.05/     0.21/     0.15/   
 16 Kubica Arkadiusza 95          189.48  2.29/    11.15/    22.30/    25.29/    29.57/    38.55/    43.01/    48.33/    60.30/    67.51/    73.16/    80.39/    85.25/    90.54/    93.48/   107.16/   
    UKS Kometa Gliwice                    2.29/     8.46/    11.15/     2.59/     4.28/     8.58/     4.06/     5.32/    11.57/     7.21/     5.25/     7.23/     4.46/     5.29/     2.54/    13.28/   
                                        115.06/   122.43/   126.50/   134.52/   158.07/   172.16/   176.32/   183.44/   189.13/   189.33/   189.48/   
                                          7.50/     7.37/     4.07/     8.02/    23.15/    14.09/     4.16/     7.12/     5.29/     0.20/     0.15/   
 17 Wieszczyński Krzysztof 86     209.08  2.48/    17.56/    28.02/    31.06/    35.36/    44.59/    49.25/    54.18/    73.12/    81.23/    88.06/   103.35/   110.47/   119.27/   121.57/   133.45/   
    Czerwonak                             2.48/    15.08/    10.06/     3.04/     4.30/     9.23/     4.26/     4.53/    18.54/     8.11/     6.43/    15.29/     7.12/     8.40/     2.30/    11.48/   
                                        138.37/   143.29/   148.17/   154.00/   173.00/   188.50/   193.40/   199.16/   207.53/   208.47/   209.08/   
                                          4.52/     4.52/     4.48/     5.43/    19.00/    15.50/     4.50/     5.36/     8.37/     0.54/     0.21/   
    Parfianowicz Ludomir 55    NKl        3.52/    12.00/    21.32/    26.00/    30.27/    47.36/    51.29/    63.48/    75.21/    83.36/    89.43/    96.03/   101.13/   106.09/   108.40/   119.03/   
    UNTS Warszawa                         3.52/     8.08/     9.32/     4.28/     4.27/    17.09/     3.53/    12.19/    11.33/     8.15/     6.07/     6.20/     5.10/     4.56/     2.31/    10.23/   
                                        127.01/   133.09/   138.25/         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                          7.58/     6.08/     5.16/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Tadeusz Maciej 82          NKl        5.23/    29.17/    51.07/    70.38/    78.51/    92.33/   101.06/   107.21/   136.06/   153.02/   166.27/   184.28/   193.33/   205.02/   211.19/   227.30/   
    Team Skoki                            5.23/    23.54/    21.50/    19.31/     8.13/    13.42/     8.33/     6.15/    28.45/    16.56/    13.25/    18.01/     9.05/    11.29/     6.17/    16.11/   
                                        240.22/   250.00/   259.07/         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         12.52/     9.38/     9.07/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Szymborski Robert          NKl        5.59/    29.29/    51.10/    70.54/    78.58/    92.46/   101.20/   107.37/   136.20/   153.00/   166.38/   184.45/   195.14/   205.11/   211.27/   227.52/   
    BTS Budzyn                            5.59/    23.30/    21.41/    19.44/     8.04/    13.48/     8.34/     6.17/    28.43/    16.40/    13.38/    18.07/    10.29/     9.57/     6.16/    16.25/   
                                        240.46/   249.43/   259.09/         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         12.54/     8.57/     9.26/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Owczarzak Krzysztof        NKl        5.07/    30.07/    50.45/    70.40/    78.46/    92.29/   100.59/   107.24/   134.58/   152.39/   166.02/   184.15/   193.55/   205.05/   211.04/   227.32/   
    Team Skoki                            5.07/    25.00/    20.38/    19.55/     8.06/    13.43/     8.30/     6.25/    27.34/    17.41/    13.23/    18.13/     9.40/    11.10/     5.59/    16.28/   
                                        240.27/   249.50/   259.03/         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         12.55/     9.23/     9.13/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Wolny Sebastian            NKl        6.11/    28.15/    51.22/    70.32/    79.09/    93.41/   100.55/   107.45/   139.05/   152.55/   167.39/   185.04/   193.40/   205.27/   211.45/   227.40/   
    Team Skoki                            6.11/    22.04/    23.07/    19.10/     8.37/    14.32/     7.14/     6.50/    31.20/    13.50/    14.44/    17.25/     8.36/    11.47/     6.18/    15.55/   
                                        240.29/   249.49/   259.01/         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         12.49/     9.20/     9.12/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Konieczny Zbigniew         NKl        5.47/    29.32/    50.52/    70.43/    78.48/    92.23/   101.09/   107.18/   136.08/   152.32/   166.16/   184.25/   194.01/   204.57/   211.10/   227.34/   
    Team Skoki                            5.47/    23.45/    21.20/    19.51/     8.05/    13.35/     8.46/     6.09/    28.50/    16.24/    13.44/    18.09/     9.36/    10.56/     6.13/    16.24/   
                                        240.19/   249.52/   258.59/         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         12.45/     9.33/     9.07/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Polcyn Piotr               DNF        5.00/    29.33/    50.42/    70.34/    78.42/    92.24/   101.02/   107.16/   134.56/   152.28/   165.58/   184.06/   193.34/   204.59/   210.54/   227.27/   
    BTS Budzyn                            5.00/    24.33/    21.09/    19.52/     8.08/    13.42/     8.38/     6.14/    27.40/    17.32/    13.30/    18.08/     9.28/    11.25/     5.55/    16.33/   
                                        240.49/   249.41/   259.05/         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         13.22/     8.52/     9.24/         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-40       23.9km    0m 25k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-59      2-40      3-42      4-60      5-38      6-56      7-36      8-35      9-34     10-33     11-44     12-45     13-37     14-43     15-32     16-55    
                                      17-46     18-39     19-31     20-48     21-49     22-50     23-51     24-52     25-53    
  1 Benesz Rafał 75               145.25  8.16/    18.37/    31.35/    33.50/    38.42/    44.36/    51.12/    55.58/    60.12/    64.37/    67.18/    72.15/    75.07/    81.26/    86.01/    90.55/   
    Indywidualnie                         8.16/    10.21/    12.58/     2.15/     4.52/     5.54/     6.36/     4.46/     4.14/     4.25/     2.41/     4.57/     2.52/     6.19/     4.35/     4.54/   
                                         99.03/   105.00/   111.16/   122.25/   130.54/   133.30/   138.16/   144.39/   145.08/   145.25/   
                                          8.08/     5.57/     6.16/    11.09/     8.29/     2.36/     4.46/     6.23/     0.29/     0.17/   
  2 Nitsch Tomasz 71              157.27  6.34/    19.31/    31.56/    34.32/    40.13/    46.46/    54.06/    60.54/    64.57/    68.26/    72.21/    77.05/    80.08/    87.52/    92.38/    96.46/   
    UNTS Warszawa                         6.34/    12.57/    12.25/     2.36/     5.41/     6.33/     7.20/     6.48/     4.03/     3.29/     3.55/     4.44/     3.03/     7.44/     4.46/     4.08/   
                                        106.37/   113.35/   120.14/   131.32/   139.44/   143.08/   148.59/   156.40/   157.10/   157.27/   
                                          9.51/     6.58/     6.39/    11.18/     8.12/     3.24/     5.51/     7.41/     0.30/     0.17/   
  3 Gorczyca Jacek 71             159.50  8.13/    19.44/    31.43/    34.30/    40.50/    47.28/    58.34/    64.10/    68.54/    72.38/    75.23/    80.35/    83.46/    90.10/    95.40/   101.12/   
    KS HADES                              8.13/    11.31/    11.59/     2.47/     6.20/     6.38/    11.06/     5.36/     4.44/     3.44/     2.45/     5.12/     3.11/     6.24/     5.30/     5.32/   
                                        110.46/   117.53/   122.46/   135.31/   144.34/   149.05/   154.40/   159.11/   159.36/   159.50/   
                                          9.34/     7.07/     4.53/    12.45/     9.03/     4.31/     5.35/     4.31/     0.25/     0.14/   
  4 Jakubik Piotr                 230.26  8.27/    20.55/    34.54/    39.13/    55.40/    62.57/    72.53/    79.16/    86.37/    92.58/    96.11/   101.34/   106.23/   114.42/   122.17/   129.09/   
    31 Baza Krzesiny                      8.27/    12.28/    13.59/     4.19/    16.27/     7.17/     9.56/     6.23/     7.21/     6.21/     3.13/     5.23/     4.49/     8.19/     7.35/     6.52/   
                                        140.18/   149.40/   176.07/   194.11/   204.12/   208.45/   215.13/   229.42/   230.08/   230.26/   
                                         11.09/     9.22/    26.27/    18.04/    10.01/     4.33/     6.28/    14.29/     0.26/     0.18/   
  5 Mazurczak  Maciej 71          243.53 19.11/    37.09/    56.03/    59.22/    73.00/    79.50/    92.47/    99.08/   103.02/   108.31/   111.40/   117.01/   121.18/   129.48/   137.23/   143.46/   
                                         19.11/    17.58/    18.54/     3.19/    13.38/     6.50/    12.57/     6.21/     3.54/     5.29/     3.09/     5.21/     4.17/     8.30/     7.35/     6.23/   
                                        153.54/   162.02/   172.10/   188.53/   201.40/   209.55/   230.49/   243.11/   243.36/   243.53/   
                                         10.08/     8.08/    10.08/    16.43/    12.47/     8.15/    20.54/    12.22/     0.25/     0.17/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-50       19.3km    0m 21k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-57      2-32      3-38      4-41      5-40      6-47      7-60      8-42      9-56     10-37     11-44     12-33     13-34     14-35     15-36     16-55    
                                      17-31     18-61     19-51     20-52     21-53    
  1 Grabowicz Andrzej 57          122.54  6.49/    15.02/    22.40/    26.19/    32.11/    39.45/    48.58/    51.16/    56.18/    61.53/    67.17/    70.15/    74.03/    78.25/    83.48/    93.36/   
    WKS Wawel Kraków                      6.49/     8.13/     7.38/     3.39/     5.52/     7.34/     9.13/     2.18/     5.02/     5.35/     5.24/     2.58/     3.48/     4.22/     5.23/     9.48/   
                                        104.21/   114.08/   118.09/   122.06/   122.37/   122.54/   
                                         10.45/     9.47/     4.01/     3.57/     0.31/     0.17/   
  2 Niessner Piotr 63             143.54 10.58/    18.03/    25.40/    28.59/    36.56/    44.02/    55.23/    58.09/    64.58/    71.50/    76.59/    82.26/    85.58/    90.23/    95.56/   107.16/   
    WKS Wawel Kraków                     10.58/     7.05/     7.37/     3.19/     7.57/     7.06/    11.21/     2.46/     6.49/     6.52/     5.09/     5.27/     3.32/     4.25/     5.33/    11.20/   
                                        118.30/   130.13/   134.56/   143.10/   143.38/   143.54/   
                                         11.14/    11.43/     4.43/     8.14/     0.28/     0.16/   
  3 Cegielka Jan 62               169.08  9.38/    16.24/    24.48/    29.46/    35.52/    56.45/    68.08/    70.58/    77.40/    85.27/    90.41/    95.36/    99.43/   104.17/   109.20/   125.54/   
                                          9.38/     6.46/     8.24/     4.58/     6.06/    20.53/    11.23/     2.50/     6.42/     7.47/     5.14/     4.55/     4.07/     4.34/     5.03/    16.34/   
                                        139.39/   150.32/   158.46/   168.21/   168.53/   169.08/   
                                         13.45/    10.53/     8.14/     9.35/     0.32/     0.15/   
  4 Zdanowicz Jan 59              172.07 10.36/    23.12/    33.15/    36.36/    44.01/    54.05/    66.56/    70.30/    78.17/    84.59/    89.55/    95.33/   100.00/   105.21/   113.41/   126.17/   
    UKS Kometa Gliwice                   10.36/    12.36/    10.03/     3.21/     7.25/    10.04/    12.51/     3.34/     7.47/     6.42/     4.56/     5.38/     4.27/     5.21/     8.20/    12.36/   
                                        139.32/   152.37/   158.39/   171.03/   171.43/   172.07/   
                                         13.15/    13.05/     6.02/    12.24/     0.40/     0.24/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-60       17.6km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-59      2-31      3-47      4-37      5-33      6-36      7-35      8-43      9-32     10-60     11-42     12-54     13-40     14-61     15-51     16-52    
                                      17-53    
  1 Kruczek Stanisław 48          133.34  9.41/    16.45/    19.48/    32.53/    40.26/    43.40/    48.29/    58.50/    64.49/    78.44/    81.45/    88.07/   101.38/   117.39/   124.22/   132.45/   
    WKS Wawel Kraków                      9.41/     7.04/     3.03/    13.05/     7.33/     3.14/     4.49/    10.21/     5.59/    13.55/     3.01/     6.22/    13.31/    16.01/     6.43/     8.23/   
                                        133.16/   133.34/   
                                          0.31/     0.18/   
  2 Wlodarczyk Michal 49          180.48 13.04/    23.21/    31.20/    47.58/    58.20/    61.37/    67.34/    83.40/    90.35/   110.55/   114.52/   126.42/   144.04/   165.48/   174.00/   179.44/   
                                         13.04/    10.17/     7.59/    16.38/    10.22/     3.17/     5.57/    16.06/     6.55/    20.20/     3.57/    11.50/    17.22/    21.44/     8.12/     5.44/   
                                        180.24/   180.48/   
                                          0.40/     0.24/   
  3 Jaskuła Wacław 54             186.00 11.50/    19.47/    26.34/    41.47/    50.12/    53.06/    61.06/    76.46/    84.00/   103.23/   108.47/   117.01/   134.50/   158.26/   174.13/   185.11/   
    Team 360 Stopni                      11.50/     7.57/     6.47/    15.13/     8.25/     2.54/     8.00/    15.40/     7.14/    19.23/     5.24/     8.14/    17.49/    23.36/    15.47/    10.58/   
                                        185.40/   186.00/   
                                          0.29/     0.20/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN       18.6km    0m 25k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-62      2-58      3-57      4-32      5-43      6-44      7-35      8-36      9-33     10-34     11-37     12-56     13-41     14-46     15-60     16-42    
                                      17-54     18-47     19-31     20-61     21-49     22-50     23-51     24-52     25-53    
    Marcinkiewicz Alicja       NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /