Wstępne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe)                    2016-10-09 22:18:34
                                         
===KS Hades Poznań =========================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wstępne wyniki zawodów: K-21       22.2km    0m 24k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Kaminska Anna 83         KU AZS WAT Warszawa  WAT0006      137.24  +      0.00
  2>Marcinkiewicz-  Monika 76PUKS Mlode Orly      PUK0002      165.11  +     27.47
 
Wstępne wyniki zawodów: K-40       17.9km    0m 20k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Szymańska Alida 75       UKS Falenica Warszaw FAL0374      167.39  +      0.00
  2>Bugaj Teresa 68          WKS Wawel Kraków     WAW0331      175.34  +      7.55
 
Wstępne wyniki zawodów: M-17       12.3km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Nowak Bartosz 99         UKS Falenica Warszaw FAL0301       62.43  +      0.00
  2>Niebielski Bartosz 01    UKS Falenica Warszaw FAL0294       74.59  +     12.16
  3>Kielak Igor 99           UKS Falenica Warszaw FAL0301       77.08  +     14.25
  4>Nitsch Tomsz jr. 00      UNTS Warszawa        UNT0240       82.47  +     20.04
  5>Byrczek Jan 00           UKS Kometa Gliwice   GLI0272       88.00  +     25.17
 
Wstępne wyniki zawodów: M-20       22.1km    0m 25k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Zebrowski Artur 98       PKO Harpagan Gdansk  PKO          131.37  +      0.00
  2>Lewandowski Patryk 97    UKS Kometa Gliwice   GLI0125      171.44  +     40.07
 
Wstępne wyniki zawodów: M-21       25.8km    0m 26k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Niedbala Mateusz 77      Volkswagen Samochody VWT9         117.36  +      0.00
  2>MarcinkiewiczGrzegorzH 86PUKS Mlode Orly      PUK1947      122.48  +      5.12
  3>Gromadka Maciej 90       UNTS Warszawa        UNT0045      124.02  +      6.26
  4>Jakubek Krystian 92      Mitutoyo AZS Wratisl MIT7         131.27  +     13.51
  5>Galla Jacek 93           HKS Azymut Mochy     AZY0020      138.09  +     20.33
  6>Kielak Hubert 96         UKS Falenica Warszaw FAL0294      143.43  +     26.07
  7>Kielak Sławomirr 72       UKS Falenica Warszaw FAL0301      148.04  +     30.28
  8>Rochowski Konrad 84      KS HADES             KSH0234      150.47  +     33.11
  9>Jaskula Kornel 84        Team 360 Stopni      T360268      154.44  +     37.08
 10>Marcinkiewicz Grzegorz 85                     BKL5201      155.23  +     37.47
 11>Hoffmann Mateusz 91      LKO Leszno           LKO8         155.43  +     38.07
 12>Gorzelańczyk Marcin 84   KS HADES             KSH0235      158.44  +     41.08
 13>Galla Franciszek 89      HKS Azymut Mochy     AZY0019      177.39  +     60.03
 14>Czaja Piotr 90                                BKL11        182.46  +     65.10
 15>Szymańska Adam 77        UKS Falenica Warszaw FAL0319      188.09  +     70.33
 16>Kubica Arkadiusza 95     UKS Kometa Gliwice   GLI0061      189.48  +     72.12
 17>Wieszczynski Krzysztof 86Czerwonak            CZE          209.08  +     91.32
    Parfianowicz Ludomir 55  UNTS Warszawa        UNT0010   NKl               
    Tadeusz Maciej 82        Team Skoki           SKO       NKl               
    Szymborski Robert        BTS Budzyn           BTS       NKl               
    Owczarzak Krzysztof      Team Skoki           SKO       NKl               
    Wolny Sebastian          Team Skoki           SKO       NKl               
    Konieczny Zbigniew       Team Skoki           SKO       NKl               
    Polcyn Piotr             BTS Budzyn           BTS       DNF               
 
Wstępne wyniki zawodów: M-40       23.9km    0m 25k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Benesz Rafal 75          Indywidualnie        IND0375      145.25  +      0.00
  2>Nitsch Tomsz 71          UNTS Warszawa        UNT0109      157.27  +     12.02
  3>Gorczyca Jacek 71        KS HADES             KSH0330      159.50  +     14.25
  4>Jakubik Piotr            31 Baza Krzesiny     31B          230.26  +     85.01
  5>Mazurczak  Maciej 71                          BKL6         243.53  +     98.28
 
Wstępne wyniki zawodów: M-50       19.3km    0m 21k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Grabowicz Andrzej 57     WKS Wawel Kraków     WAW0080      122.54  +      0.00
  2>Niessner Piotr 63        WKS Wawel Kraków     WAW0272      143.54  +     21.00
  3>Cegielka Jan 62                               BKL10        169.08  +     46.14
  4>Zdanowicz Jan 59         UKS Kometa Gliwice   GLI0030      172.07  +     49.13
 
Wstępne wyniki zawodów: M-60       17.6km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Kruczek Stanislaw 48     WKS Wawel Kraków     WAW0083      133.34  +      0.00
  2>Wlodarczyk Michal 49                          BKL0114      180.48  +     47.14
  3>Jaskuła Waclaw 54        Team 360 Stopni      T360380      186.00  +     52.26
 
Wstępne wyniki zawodów: OPEN       18.6km    0m 25k  
----------------------------------------------------------------------------------
    Marcinkiewicz Alicja                          BKL       NKl