Grand Prix polonia 2021 SPRINTśr. 04.08.2021 13:06
Lista startowa wg kategorii - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10-14 (29)1,9 km 0 m16 PK
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
48220950Kornelia Duda09UKS Traper, Złocieniec5:00
138013957Martyna Nikołajuk09UKS Orientpark.pl, Iwiny6:00
158339355Hanna Nowak07UKS Orientuś, Łódź7:00
208515505Małgorzata Porzycz08UKS Siódemka, Rumia8:00
14403502Karolina Belica10indywidualnie9:00
258070511Urszula Wąsiewicz07Stowarzyszenie Team 360 stopni10:00
78032144Zofia Gorzelniak10HKS Azymut, Mochy11:00
289201435Gabriela Zamiara10KS Hades, Poznań12:00
188062030Hanna Paterek09HKS Azymut, Mochy13:00
28650898Alicja Borek07UKS Traper, Złocieniec14:00
88032135Maja Gorzelniak13HKS Azymut, Mochy15:00
268220948Wiktoria Włodarczyk08UKS Traper, Złocieniec16:00
58092011Julia Dżumaga11UKS Dąb, Leszno17:00
248220947Wanessa Trela09UKS Traper, Złocieniec18:00
12412341Gabrysia Łątkowska10KB MANIAC Poznań19:00
68042009Sara Dżumaga09UKS Dąb, Leszno20:00
278101219Hanna Wójtowicz10UNTS, Warszawa21:00
108062024Magdalena Kaźmierczak09HKS Azymut, Mochy22:00
98090517Oliwia Hetnar09UKS Orientpark.pl, Iwiny23:00
228032108Weronika Seweryn10HKS Azymut, Mochy24:00
292086637Oliwia Żuczkowska07UKS GOK, Galewice25:00
168303011Jaśmina Olejnik08WKS Wawel, Kraków26:00
192048156Maja Piekielna08MUKS Junior, Ochędzyn27:00
148013972Maja Nikołajuk07UKS Orientpark.pl, Iwiny28:00
218339310Zofia Rawecka07UKS Orientuś, Łódź29:00
238260709Zofia Sucharzewska10KOS BnO, Szczecin30:00
32048197Zuzanna Chałupka08UKS Grom, Sokolniki31:00
172033045Natalia Pakulska09BKS Wataha, Warszawa32:00
112025011Kornelia Kulka10UKS Orientpark.pl, Iwiny33:00
 
 
K16-18 (43)2,8 km 0 m18 PK
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
332048188Emilia Domagała05UKS Grom, Sokolniki40:00
398636186Nina Kapska04HKS Azymut, Mochy41:00
688032101Patrycja Ukleja06UKS Azymut, Pabianice42:00
498073012Daria Mikuła07KOS BnO, Szczecin43:00
648000395Antonina Słońska07WKS Wawel, Kraków44:00
658260708Wiktoria Sucharzewska04KOS BnO, Szczecin45:00
71Natalia Wolniewicz04Indywidualny Wielkopolskie46:00
568000393Pola Niessner07WKS Wawel, Kraków47:00
488650390Joanna Mazurek03WKS Śląsk, Wrocław48:00
698650897Aneta Urban04UKS Traper, Złocieniec49:00
304403501Milena Belica07Indywidualny Łódzkie50:00
508300107Iga Mikuła07KOS BnO, Szczecin51:00
538062027Weronika Mol04HKS Azymut, Mochy52:00
368667261Julia Gielec05UKS Orientuś, Łódź53:00
388636185Maria Hajduk06HKS Azymut, Mochy54:00
728230203Zofia Wrześniak03BKS Wataha, Warszawa55:00
418640908Julia Krempińska03UKS Azymut, Pabianice56:00
328654388Katarzyna Ciszek06WKS Śląsk, Wrocław57:00
408071022Marika Kozuń06UKS Azymut, Pabianice58:00
438032158Wiktoria Kubacka05HKS Azymut, Mochy59:00
358000831Adrianna Filipiak03KS Hades, Poznań60:00
528062023Karolina Młynkowiak06HKS Azymut, Mochy61:00
378071023Alicja Grochowalska03UKS Azymut, Pabianice62:00
588270206Anna Nowak06UKS Siódemka, Rumia63:00
558636184Emilia Murek06HKS Azymut, Mochy64:00
598653296Hanna Perfikowska04UMKS, Kwidzyn65:00
628050511Hanna Pułczyńska05WKS Wawel, Kraków66:00
452016464Wiktoria Kulka05UKS Orientpark.pl, Iwiny67:00
448434123Maja Kula07KOS BnO, Szczecin68:00
518071021Kaja Młynarczyk06UKS Azymut, Pabianice69:00
668650388Hanna Sudoł03WKS Śląsk, Wrocław70:00
638339357Julia Siudek06UKS Orientuś, Łódź71:00
618200612Julia Prais06UKS Dąb, Leszno72:00
708007226Marta Wojczyk05UKS Orientuś, Łódź73:00
468000583Natalia Kurtycz05WKS Wawel, Kraków74:00
348646297Wiktoria Doreń03UKS Orientuś, Łódź75:00
428088009Partycja Krzyżostanek05UKS Grom, Sokolniki76:00
608656100Anna Pesta03UKS Azymut, Pabianice77:00
578280803Aleksandra Nitsch03UNTS, Warszawa78:00
478636994Maja Lamparska05WKS Wawel, Kraków79:00
548051213Iga Muller05UMKS, Kwidzyn80:00
678516904Aleksandra Szmyt06HKS Azymut, Mochy81:00
318003547Milena Cegiełka06UKS Grom, Sokolniki82:00
 
 
K20-35 (26)3,2 km 0 m20 PK
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
878650884Aleksandra Mazan95UKS Traper, Złocieniec5:00
798640927Zuzanna Gielec02UKS Orientuś, Łódź6:00
748281192Dominika Bąkowska92PKO Harpagan, Gdańsk7:00
778636511Katarzyna Durzyńska92HKS Azymut, Mochy8:00
818261196Natalia Gruchala96PKO Harpagan, Gdańsk9:00
1901392588Emilia Budna8517 WBZ10:00
869202003Agnieszka Kowalczyk86CSWLąd Poznań11:00
832036958Dorota Jastrzębska8217 WBZ12:00
968271088Marlena Wieleba88PKO Harpagan, Gdańsk13:00
958650894Magdalena Topór01WKS Wawel, Kraków14:00
888007379Agnieszka Mazurek01WKS Śląsk, Wrocław15:00
808645197Maria Gorczyca97WKS Grunwald, Poznań16:00
768661597Aleksandra Ciura01WKS Śląsk, Wrocław17:00
94Daria Szczęsna89IWsp SZ18:00
908000597Karolina Pacek88OK! Sport, Warszawa19:00
978667271Beata Winczewska92UKS Orientuś, Łódź20:00
758160987Magdalena Ciarkowska8715.GBZ21:00
898636512Izabela Mielcarek83HKS Azymut, Mochy22:00
788003534Ewa Fiłka8317 WBZ23:00
858667263Małgorzata Komsa84UKS Orientuś, Łódź24:00
821392585Katarzyna Jakubowska8917 WBZ25:00
919202019Barbara Paszek00CSWLąd Poznań26:00
928007394Karolina Skarłubowucz9717 WBZ27:00
938120514Zofia Słońska02WKS Wawel, Kraków28:00
848121986Anna Kaczmarek86UKS Dąb, Leszno29:00
738648779Agnieszka Alabrudzińska85KOS BnO, Szczecin30:00
 
 
K40-55 (22)3,0 km 0 m20 PK
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
998000390Teresa Bugaj68WKS Wawel, Kraków40:00
1188050373Katarzyna Wójtowicz73UNTS, Warszawa41:00
988648669Aneta Bańska-Bodziona79Indywidualny Dolnośląskie42:00
1158260710Marta Sucharzewska78KOS BnO, Szczecin43:00
1168010864Monika Topór70WKS Wawel, Kraków44:00
1088032145Ewa Murawska72HKS Azymut, Mochy45:00
1058517305Sylwia Łukaszyk77UKS Dąb, Leszno46:00
1147208677Anke Schmiedeberg67SV Sonnenschein47:00
1138012841Anna Prais81UKS Dąb, Leszno48:00
1178051070Marzena Wąsiewicz70Stowarzyszenie Team 360 stopni49:00
1038150269Katrin Kubald69Team Sonnenschein50:00
1018035590Katarzyna Konc75UKS Azymut, Pabianice51:00
1198220972Daniela Zschaeckel72Team Sonnenschein52:00
1078667267Katarzyna Moroz-Gołacka79UKS Orientuś, Łódź53:00
1128650888Ewa Olejnik76WKS Wawel, Kraków54:00
1108667268Magdalena Nowak77UKS Orientuś, Łódź55:00
102Justyna Kosecka80Bydgoszcz indywidualnie56:00
1068631695Maria Marszałek74UKS Kometa, Gliwice57:00
1098516404Barbara Nowak70HKS Azymut, Mochy58:00
1118200273Beata Nowak73UKS Siódemka, Rumia59:00
1048210167Annette Leonhardt67Team Sonnenschein60:00
1001394892Alicja Hornik63WKS Grunwald, Poznań61:00
 
 
K60-90 (1)1,9 km 0 m16 PK
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1208093115Hanna Kamińska-Socha55Stowarzyszenie Team 360 stopni0:00
 
 
M10-14 (29)2,0 km 0 m16 PK
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1498000841Tomasz Zieliński07KS Hades, Poznań5:00
1368032146Adam Mol08HKS Azymut, Mochy6:00
1218012840Bartosz Białasik07UKS Dąb, Leszno7:00
1488062025Fabian Wyrwa10HKS Azymut, Mochy8:00
1248007227Jan Ciupa08UKS Orientuś, Łódź9:00
138412422Marcin Murek09HKS Azymut, Mochy10:00
1468667275Franciszek Trepczyński09UKS Orientuś, Łódź11:00
1298062008Michał Jończy08MKS Paulinum, Jelenia Góra12:00
1232067834Franciszek Bultrowicz11KS Hades, Poznań13:00
1258003545Jakub Domagała08UKS Grom, Sokolniki14:00
1288517304Adam Jagielski10HKS Azymut, Mochy15:00
1308260720Michał Koziak07KOS BnO, Szczecin16:00
1398070410Antoni Pachnik10UKS Orientpark.pl, Iwiny17:00
1448260718Wojciech Rusinek07KOS BnO, Szczecin18:00
1338631667Dawid Marszałek10UKS Kometa, Gliwice19:00
1438260707Alan Rawluk08KOS BnO, Szczecin20:00
1328078077Łukasz Łubisz09UKS Azymut, Pabianice21:00
1358032130Fabian Młynkowiak10HKS Azymut, Mochy22:00
1318106969Roman Lendzioszek08BKS Wataha, Warszawa23:00
1228062031Franc Julian10HKS Azymut, Mochy24:00
1348229199Jan Meller09KS Hades, Poznań25:00
1278623612Mateusz Grzymkiewicz08UKS Orientuś, Łódź26:00
1418271107Paweł Perfikowski07UMKS, Kwidzyn27:00
1458220955Natan Szymanowski11UKS Traper, Złocieniec28:00
1401986007Tymoteusz Pachucki07BKS Wataha, Warszawa29:00
1428062021Bruno Pietrzak10HKS Azymut, Mochy30:00
1268220954Łukasz Duda11UKS Traper, Złocieniec31:00
1378032124Rafał Murawski07HKS Azymut, Mochy32:00
1478095410Adam Wiśniewski10UKS Azymut, Pabianice33:00
 
 
M16-18 (40)3,3 km 0 m20 PK
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1548099100Borys Grzegorczyk06WKS Wawel, Kraków40:00
1568071103Jakub Jończy03WKS Śląsk, Wrocław41:00
1588071027Franciszek Krempiński07UKS Azymut, Pabianice42:00
1598636996Mateusz Kula03KOS BnO, Szczecin43:00
1818071025Maciej Sztranek06UKS Azymut, Pabianice44:00
1698646295Michał Nowak03UKS Orientuś, Łódź45:00
1608062040Szymon Kurdziel06WKS Śląsk, Wrocław46:00
1578260717Kajetan Kociuba06KOS BnO, Szczecin47:00
1648071013Dominik Łubisz06UKS Azymut, Pabianice48:00
1688040409Wiktor Muller04UMKS, Kwidzyn49:00
1848050202Jerzy Wąsiewicz05Stowarzyszenie Team 360 stopni50:00
1778646292Ignacy Słomczyński03UKS Orientuś, Łódź51:00
1878000845Stanisław Wołek04UNTS, Warszawa52:00
1628667264Adam Lisiak05UKS Orientuś, Łódź53:00
1798083077Łukasz Strugarek03WKS Śląsk, Wrocław54:00
1858071024Oskar Wesołowski06UKS Azymut, Pabianice55:00
1718000568Jędrzej Pachnik06UKS Orientpark.pl, Iwiny56:00
1888664651Paweł Wójcik05WKS Wawel, Kraków57:00
1528071026Jerzy Durma06UKS Azymut, Pabianice58:00
1678631676Patryk Marszałek05UKS Kometa, Gliwice59:00
1518000827Tymoteusz Bultrowicz06KS Hades, Poznań60:00
1708032788Grzegorz Nowak03UKS Siódemka, Rumia61:00
1768412209Tomasz Rzeńca08UKS Orientuś, Łódź62:00
1738062044Mikołaj Paterek03WKS Śląsk, Wrocław63:00
1868281100Jakub Wiśniewski07UKS Azymut, Pabianice64:00
1618667273Piotr Ledzion03UKS Orientuś, Łódź65:00
1808002653Jan Sztranek03UKS Azymut, Pabianice66:00
1658092006Bartłomiej Maciejewski06BKS Wataha, Warszawa67:00
1728632433Stanisław Pachnik03UKS Orientuś, Łódź68:00
1788220606Bartosz Stopczyński06BKS Wataha, Warszawa69:00
1532086235Jacek Ertel04MUKS Junior, Ochędzyn70:00
1838030803Jakub Toborek03WKS Śląsk, Wrocław71:00
1758260702Patryk Rawluk04KOS BnO, Szczecin72:00
1638650389Franciszek Łagoda03WKS Śląsk, Wrocław73:00
1748000585Kordian Pisarek06WKS Wawel, Kraków74:00
1668661594Jan Majowski05WKS Śląsk, Wrocław75:00
1828030914Jan Tarnawski03WKS Wawel, Kraków76:00
1508656097Zbigniew Bartos03UKS Orientuś, Łódź77:00
1898040213Krzysztof Wójtowicz04UNTS, Warszawa78:00
1552086649Mikołaj Hryciuk05UKS Grom, Sokolniki79:00
 
 
M20-35 (23)3,8 km 0 m22 PK
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
2068062022Grzegorz Seweryn85HKS Azymut, Mochy5:00
1928110680Tobias Fell80Berliner Turnerschaft6:00
1958666002Karol Gorzelniak83HKS Azymut, Mochy7:00
1948091814Piotr From83UMKS, Kwidzyn8:00
1978032155Łukasz Jagielski83HKS Azymut, Mochy9:00
2008206969Michał Lendzioszek82BKS Wataha, Warszawa10:00
2058640924Piotr (jr) Rzeńca01UKS Orientuś, Łódź11:00
2098099118Piotr Wdowczyk83UMKS, Kwidzyn12:00
1998661471Stanisław Kurzyp02WKS Śląsk, Wrocław13:00
2078648671Grzegorz Stężycki82Indywidualny lubuskie14:00
198Stanisław Kabata9914 ZBOT15:00
2128032002Rotem Yasur01UKS Orientuś, Łódź16:00
2038655941Kacper Michalak01UNTS, Warszawa17:00
1968303003Mateusz Hoffmann91LKO, Leszno18:00
1938270584Sławomir Frątczak84PKO Harpagan, Gdańsk19:00
2028100192Bartłomiej Mazan92WKS Śląsk, Wrocław20:00
1918650822Mateusz Dzioba95MKS Paulinum, Jelenia Góra21:00
2088667276Jarosław Trepczyński83UKS Orientuś, Łódź22:00
2118007388Łukasz Wójcik8510BKPanc23:00
2018667265Maciej Marcjanek99UKS Orientuś, Łódź24:00
2138973101Robin Zschaeckel97Team Sonnenschein25:00
2048339319Piotr Paszyński99UKS Orientuś, Łódź26:00
2108640915Krzysztof Wołowczyk95UNTS, Warszawa27:00
 
 
M40-55 (53)3,4 km 0 m20 PK
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
2148099120Radosław Balmowski76Indywidualny Kujawsko-Pomorski40:00
2202036960Adam DOMAŃSKI72Międzyrzecz41:00
2248003530Jacek Jackowiak7117 WBZ42:00
216Rafał Bartkowiak73Bydgoszcz indywidualnie43:00
2438012842Paweł Nowak77UKS Orientuś, Łódź44:00
2298002652Piotr Krempiński76UKS Azymut, Pabianice45:00
2558172888Marek Słoński69WKS Wawel, Kraków46:00
2158648775Daniel Bałdyga12 BZ47:00
2598666007Łukasz Szmyt76HKS Azymut, Mochy48:00
2258020375Daniel Jończy75MKS Paulinum, Jelenia Góra49:00
2628070620Piotr Wąsiewicz70Stowarzyszenie Team 360 stopni50:00
2648667272Sebastian Wojczyk79UKS Orientuś, Łódź51:00
2668081067Raik Zschaeckel67Team Sonnenschein52:00
2388230568Tomasz Muller68UMKS, Kwidzyn53:00
2468666008Patryk Pietrzak81HKS Azymut, Mochy54:00
2349202004Karol Marchewka77CSWLąd Poznań55:00
2281392583Edward Kot6617 WBZ56:00
2638004603Łukasz Włodarczyk80UKS Traper, Złocieniec57:00
2618270678Rafał Walicki78HKS Azymut, Mochy58:00
2238099123Grzegorz Grajek70Indywidualny Kujawsko-Pomorski59:00
2528003527Mariusz Sitko7717 WBZ60:00
2308050888Jarosław Krzyżostanek73UKS Grom, Sokolniki61:00
2268081074Karol Kalsztein74PKO Harpagan, Gdańsk62:00
2428200663Piotr Niessner63WKS Wawel, Kraków63:00
265Paweł Wolniewicz73Indywidualny Wielkopolskie64:00
2608640904Krzysztof Urbaniak67Stowarzyszenie Team 360 stopni65:00
2508667274Piotr Rzeńca70UKS Orientuś, Łódź66:00
2488260730Stanisław Płytnik66KOS BnO, Szczecin67:00
2451422450Tomasz Pawlak76HKS Azymut, Mochy68:00
2318010965Maik KurrTeam Sonnenschein69:00
2548667270Konrad Siudek77UKS Orientuś, Łódź70:00
251Nils Schmiedeberg67SV Sonnenschein71:00
2398654363Johannes Müller61Team Sonnenschein72:00
2378636515Krzysztof Mol75HKS Azymut, Mochy73:00
2538648674Mariusz Sitnicki77Indywidualny lubuskie74:00
2188200466Sven Demmig66Team Sonnenschein75:00
2478648668Mariusz Plesiński73Indywidualny Dolnośląskie76:00
2178654383Marcin Ciszek76WKS Śląsk, Wrocław77:00
2352032328Waldemar Marszałek73UKS Kometa, Gliwice78:00
2408032139Piotr Murawski73HKS Azymut, Mochy79:00
2218657683Björn Finkenstaedt68OLV Potsdam80:00
2448100276Jacek Nowak76UKS Siódemka, Rumia81:00
2228664977Karol Gmur76WKS Śląsk, Wrocław82:00
258Przemysław Szarlik70MKS Paulinum, Jelenia Góra83:00
2192086645Andrzej Domagała80UKS Grom, Sokolniki84:00
2278062032Tomasz Kaźmierczak76HKS Azymut, Mochy85:00
2328328477Krzysztof Łątkowski79KB MANIAC Poznań86:00
2578636516Cezary Stroiński74HKS Azymut, Mochy87:00
2498061271Bogdan Rycerski71KS Artemis, Wrocław88:00
2338300176Mikołaj Maciejewski76BKS Wataha, Warszawa89:00
2568100101Kalikst Sobczyński71WKS Śląsk, Wrocław90:00
2411427383Krzysztof MUSIAŁ798pplot Koszalin91:00
2368062046Piotr Mazurek70WKS Śląsk, Wrocław92:00
 
 
M60-90 (1)2,0 km 0 m16 PK
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
2678010866Józef Paszyński53UKS Orientuś, Łódź0:00
 
 
Rodzinna (2)1,8 km 0 m15 PK
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
2692127753Inez Pietrzak15HKS Azymut, Mochy0:00
2682127762Hubert Mielcarek85HKS Azymut, Mochy0:00