Grand Prix Polonia 2021śr. 04.08.2021 11:28
KS HADES PoznańPszczew
Lista startowa wg kategorii - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
DŁUGA (5)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
421392585Katarzyna Jakubowska8917 WBZ0:000:000:00
43Natalia Wolniewicz04Indywidualny Wielkopolskie0:000:000:00
408003530Jacek Jackowiak7117 WBZ0:000:000:00
418007394Karolina Skarłubowucz9717 WBZ0:000:000:00
395Piotr Pancerz77Indywidualny Wielkopolskie0:000:00
 
 
K10N (4)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
482023868Monika Kwiatkowska11UKS Energetyk, Dychów1:0016:0027:00
468032135Maja Gorzelniak13HKS Azymut, Mochy4:0014:0030:00
492023870Lena Menartowicz11UKS Energetyk, Dychów7:0012:0024:00
472023872Dagmara Dziemidowicz13UKS Energetyk, Dychów33:00
 
 
K10 (2)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
458092011Julia Dżumaga11UKS Dąb, Leszno43:002:0039:00
448110107Amelia Kaczyńska11PKO Harpagan, Gdańsk46:000:0036:00
 
 
K12 (18)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
678101219Hanna Wójtowicz10UNTS, Warszawa0:0058:0050:00
632025011Kornelia Kulka10UKS Orientpark.pl, Iwiny3:0054:00
502033045Natalia Pakulska09BKS Wataha, Warszawa6:0066:0032:00
538062030Hanna Paterek09HKS Azymut, Mochy9:0056:0035:00
608042009Sara Dżumaga09UKS Dąb, Leszno12:0050:0059:00
528062024Magdalena Kaźmierczak09HKS Azymut, Mochy15:0052:0065:00
628090517Oliwia Hetnar09UKS Orientpark.pl, Iwiny18:0046:0062:00
668220947Wanessa Trela09UKS Traper, Złocieniec21:0040:0053:00
589201435Gabriela Zamiara10KS Hades, Poznań24:0064:0056:00
658220950Kornelia Duda09UKS Traper, Złocieniec27:0062:0038:00
554403502Karolina Belica10indywidualnie30:0044:0044:00
648013957Martyna Nikołajuk09UKS Orientpark.pl, Iwiny33:0042:0068:00
612023828Milena Gasowska09UKS Energetyk, Dychów36:0070:0023:00
578260709Zofia Sucharzewska10KOS BnO, Szczecin39:0074:0029:00
548032108Weronika Seweryn10HKS Azymut, Mochy42:0072:0047:00
598062034Marta Marszałek09UKS Azymut 45, Gdynia45:0060:0026:00
518032144Zofia Gorzelniak10HKS Azymut, Mochy48:0068:0071:00
56412341Gabrysia Łątkowska10KB MANIAC Poznań48:0041:00
 
 
K14 (12)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
732048197Zuzanna Chałupka08UKS Grom, Sokolniki21:008:0026:00
722086637Oliwia Żuczkowska07UKS GOK, Galewice24:0018:0050:00
69Agata Wolniewicz08Indywidualny Wielkopolskie27:004:0020:00
788650898Alicja Borek07UKS Traper, Złocieniec30:000:0032:00
768339310Zofia Rawecka07UKS Orientuś, Łódź33:0016:0023:00
808303011Jaśmina Olejnik08WKS Wawel, Kraków36:0020:0038:00
702048156Maja Piekielna08MUKS Junior, Ochędzyn39:0022:0029:00
748013972Maja Nikołajuk07UKS Orientpark.pl, Iwiny42:0010:0017:00
778515505Małgorzata Porzycz08UKS Siódemka, Rumia45:002:0047:00
718070511Urszula Wąsiewicz07Stowarzyszenie Team 360 stopni48:006:0044:00
798220948Wiktoria Włodarczyk08UKS Traper, Złocieniec51:0014:0041:00
758339355Hanna Nowak07UKS Orientuś, Łódź12:0035:00
 
 
K16 (32)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
878434123Maja Kula07KOS BnO, Szczecin2:0053:0092:00
1008667261Julia Gielec05UKS Orientuś, Łódź5:0043:0083:00
918032101Patrycja Ukleja06UKS Azymut 45, Gdynia8:0059:0071:00
1028007226Marta Wojczyk05UKS Orientuś, Łódź11:001:0059:00
1068051213Iga Muller05UMKS, Kwidzyn14:009:0011:00
838062023Karolina Młynkowiak06HKS Azymut, Mochy17:005:0014:00
1038062062Paulina Dzwonkowska06UKS OSiR, Góra Kalwaria20:0013:0062:00
1078654388Katarzyna Ciszek06WKS Śląsk, Wrocław23:0037:0065:00
818636185Maria Hajduk06HKS Azymut, Mochy26:0021:0080:00
1098636994Maja Lamparska05WKS Wawel, Kraków29:003:0089:00
908210905Jowita Pudełek05LKS Górzanka, Nawojowa Góra32:0033:0077:00
1128000395Antonina Słońska07WKS Wawel, Kraków35:0023:0023:00
972048188Emilia Domagała05UKS Grom, Sokolniki38:0061:0053:00
1118050511Hanna Pułczyńska05WKS Wawel, Kraków41:0055:008:00
952023827Natasza Stefanowicz06UKS Energetyk, Dychów44:0029:005:00
848636184Emilia Murek06HKS Azymut, Mochy47:0063:0056:00
864403501Milena Belica07Indywidualnie Łódzkie50:0045:002:00
828032158Wiktoria Kubacka05HKS Azymut, Mochy53:0011:0086:00
1048062061Marta Kasprzyk06UKS OSiR, Góra Kalwaria56:0041:0038:00
1058270206Anna Nowak06UKS Siódemka, Rumia59:0031:0032:00
1018339357Julia Siudek06UKS Orientuś, Łódź62:0039:0029:00
968003547Milena Cegiełka06UKS Grom, Sokolniki65:0057:0035:00
1088000583Natalia Kurtycz05WKS Wawel, Kraków68:007:0044:00
948200612Julia Prais06UKS Dąb, Leszno71:0015:0050:00
992016464Wiktoria Kulka05UKS Orientpark.pl, Iwiny74:0027:00
898300107Iga Mikuła07KOS BnO, Szczecin77:0019:0047:00
938071021Kaja Młynarczyk06UKS Azymut, Pabianice80:0025:0041:00
888073012Daria Mikuła07KOS BnO, Szczecin83:0049:0026:00
858516904Aleksandra Szmyt06HKS Azymut, Mochy86:0017:0074:00
1108000393Pola Niessner07WKS Wawel, Kraków89:0047:0068:00
928071022Marika Kozuń06UKS Azymut, Pabianice92:0051:0017:00
988088009Partycja Krzyżostanek05UKS Grom, Sokolniki95:0035:0020:00
 
 
K18 (14)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1198640908Julia Krempińska03UKS Azymut, Pabianice41:0045:0023:00
1158062027Weronika Mol04HKS Azymut, Mochy44:0059:0029:00
1188071023Alicja Grochowalska03UKS Azymut, Pabianice47:0051:0017:00
1268650388Hanna Sudoł03WKS Śląsk, Wrocław50:0043:0011:00
1148666009Nina Kapska04HKS Azymut, Mochy53:0033:0041:00
1228650897Aneta Urban04UKS Traper, Złocieniec56:0035:0038:00
1168000831Adrianna Filipiak03KS Hades, Poznań59:0057:005:00
1248280803Aleksandra Nitsch03UNTS, Warszawa62:0055:008:00
1178656100Anna Pesta03UKS Azymut 45, Gdynia65:0049:0035:00
1138230203Zofia Wrześniak03BKS Wataha, Warszawa68:0039:002:00
1238653296Hanna Perfikowska04UMKS, Kwidzyn71:0053:0032:00
1218181203Ilona Powichrowska04UKS OSiR, Góra Kalwaria74:0037:0014:00
1208646297Wiktoria Doreń03UKS Orientuś, Łódź77:0047:0020:00
1258650390Joanna Mazurek03WKS Śląsk, Wrocław41:0026:00
 
 
K21E (14)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
268667271Beata Winczewska92UKS Orientuś, Łódź2:0065:0015:00
328120514Zofia Słońska02WKS Wawel, Kraków5:0083:0036:00
218007399Justyna Panaszek89Indywidualny lubuskie8:0073:0018:00
248271088Marlena Wieleba88PKO Harpagan, Gdańsk11:0079:0030:00
308661597Aleksandra Ciura01WKS Śląsk, Wrocław14:0067:0027:00
228000597Karolina Pacek88OK! Sport, Warszawa17:0077:0024:00
298650387Justyna Kostrzewska98WKS Śląsk, Wrocław20:00
338650894Magdalena Topór01WKS Wawel, Kraków23:0087:000:00
208636511Katarzyna Durzyńska92HKS Azymut, Mochy26:0081:0033:00
238261196Natalia Gruchala96PKO Harpagan, Gdańsk29:0063:0012:00
288645197Maria Gorczyca97WKS Grunwald, Poznań32:0075:009:00
318007379Agnieszka Mazurek01WKS Śląsk, Wrocław71:003:00
258640927Zuzanna Gielec02UKS Orientuś, Łódź69:0021:00
278650884Aleksandra Mazan95UKS Traper, Złocieniec85:006:00
 
 
K21S (8)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1328110588Patrycja Patejko88KOS Warszawa1:0018:0051:00
131Daria Szczęsna89IWsp SZ4:0022:0054:00
1299202003Agnieszka Kowalczyk86CSWLąd Poznań7:0012:0045:00
1288003531Wioletta Lewicka9117 WBZ10:0010:00
1278160987Magdalena Ciarkowska8715 GBZ13:0014:0063:00
1309202019Barbara Paszek00CSWLąd Poznań16:0016:0060:00
1348281192Dominika Bąkowska92PKO Harpagan, Gdańsk19:0020:0048:00
1337204086Agnieszka Kalata89MKS Paulinum, Jelenia Góra22:008:0057:00
 
 
K35 (11)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1382036958Dorota Jastrzębska8217 WBZ16:0082:0062:00
1408648669Aneta Bańska-Bodziona79Indywidualny Dolnośląskie19:0078:0056:00
1438121986Anna Kaczmarek86UKS Dąb, Leszno22:0072:0071:00
1448667263Małgorzata Komsa84UKS Orientuś, Łódź25:0070:0047:00
142Katarzyna Piotrowska82KS Hades, Poznań28:0068:0077:00
1398636512Izabela Mielcarek83HKS Azymut, Mochy31:0062:0074:00
1371392588Emilia Budna8517 WBZ34:0074:0068:00
1458101686Weronika Machowska-Krupa86UKS OSiR, Góra Kalwaria37:0064:0065:00
135Katarzyna Dybka8312 BZ40:0080:0059:00
1368003534Ewa Fiłka8317 WBZ43:0066:0050:00
1418648779Agnieszka Alabrudzińska85KOS BnO, Szczecin46:0076:0053:00
 
 
K40 (7)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1498062033Ewa Ukleja80UKS Azymut 45, Gdynia14:0017:0045:00
1518667267Katarzyna Moroz-Gołacka79UKS Orientuś, Łódź17:0021:0033:00
1478260710Marta Sucharzewska78KOS BnO, Szczecin20:0011:0036:00
146Justyna Kosecka80Bydgoszcz indywidualnie23:0019:0039:00
1488032117Maria Marszałek81UKS Azymut 45, Gdynia26:0013:0051:00
1508517305Sylwia Łukaszyk77UKS Dąb, Leszno29:009:0048:00
1528667268Magdalena Nowak77UKS Orientuś, Łódź15:0042:00
 
 
K45 (10)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1618650888Ewa Olejnik76WKS Wawel, Kraków0:004:009:00
1568035590Katarzyna Konc75UKS Azymut, Pabianice3:0016:0015:00
1538032145Ewa Murawska72HKS Azymut, Mochy6:0014:0012:00
1608050373Katarzyna Wójtowicz73UNTS, Warszawa9:000:000:00
1548010865Aleksandra Lemańczyk73PKO Harpagan, Gdańsk12:008:006:00
1598281200Joanna Nitsch73UNTS, Warszawa15:0010:0027:00
1578631695Maria Marszałek74UKS Kometa, Gliwice18:006:0021:00
1621414200Bogusława Słońska76WKS Wawel, Kraków21:0012:003:00
1558220972Daniela Zschaeckel72Team Sonnenschein24:002:0024:00
1588200273Beata Nowak73UKS Siódemka, Rumia27:0018:0018:00
 
 
K50 (7)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1678000390Teresa Bugaj68WKS Wawel, Kraków44:0083:0067:00
1638516404Barbara Nowak70HKS Azymut, Mochy47:0073:0064:00
1688010864Monika Topór70WKS Wawel, Kraków50:0079:0061:00
1648051070Marzena Wąsiewicz70Stowarzyszenie Team 360 stopni53:0077:0055:00
1668210167Annette Leonhardt67Team Sonnenschein56:0071:0052:00
1698013955Agnieszkę PułczyńskąWKS Wawel, Kraków59:0075:0049:00
1658150269Katrin Kubald69Team Sonnenschein62:0081:0058:00
 
 
K55 (2)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1708340034Małgorzata Wołek66UNTS, Warszawa3:0022:0020:00
1711394892Alicja Hornik63WKS Grunwald, Poznań6:0024:0023:00
 
 
K60 (3)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1738638442Bogna Wróblewska58OK! Sport, Warszawa34:0029:0010:00
1748086619Jolanta Wysocka56UKS Kometa, Gliwice37:0025:007:00
1728080258Małgorzata Krochmal58KU AZS WAT, Warszawa40:0027:004:00
 
 
K65 (1)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1758093115Hanna Kamińska-Socha55Stowarzyszenie Team 360 stopni35:0028:0017:00
 
 
KRÓTKA (12)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1842146625Beata Łubisz76UKS Azymut, Pabianice0:000:000:00
1832127778Małgorzata Marek-Pudełek74LKS Górzanka, Nawojowa Góra0:000:000:00
1828260711Lech Sucharzewski77KOS BnO, Szczecin0:000:000:00
1872023825Honorata Łabędzka86UKS Energetyk, Dychów0:000:000:00
1868012841Anna Prais81UKS Dąb, Leszno0:000:000:00
1857662202Marcin Wiśniewski76UKS Azymut, Pabianice0:000:000:00
1788093114Stanisław Socha52indywidualnie0:000:000:00
177Ignacy Kruczek17indywidualnie0:000:000:00
1762127762Hubert Mielcarek85HKS Azymut, Mochy0:000:000:00
1818260708Wiktoria Sucharzewska04KOS BnO, Szczecin0:000:000:00
1808007392Julia Paprykarz85Indywidualnie Łódzkie0:000:000:00
179Jan Kruczek15indywidualnie0:000:000:00
 
 
M10 (4)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1908220954Łukasz Duda11UKS Traper, Złocieniec19:0020:0015:00
1882067834Franciszek Bultrowicz11KS Hades, Poznań22:0024:0012:00
1898517348Karol Marszałek12UKS Azymut 45, Gdynia25:0022:009:00
1918220955Natan Szymanowski11UKS Traper, Złocieniec28:0026:006:00
 
 
M12 (14)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
2018095410Adam Wiśniewski10UKS Azymut, Pabianice2:0021:0013:00
2038070410Antoni Pachnik10UKS Orientpark.pl, Iwiny5:0027:0019:00
1948032130Fabian Młynkowiak10HKS Azymut, Mochy8:0013:0028:00
2058636993Jeremi PułczyńskiWKS Wawel, Kraków11:0011:007:00
1968062021Bruno Pietrzak10HKS Azymut, Mochy14:001:0034:00
2048667275Franciszek Trepczyński09UKS Orientuś, Łódź17:0015:0037:00
1938517304Adam Jagielski10HKS Azymut, Mochy20:009:0040:00
1998230409Witold Lemańczyk09PKO Harpagan, Gdańsk23:0023:0025:00
1928062031Kamil Brodzik10HKS Azymut, Mochy26:0019:0016:00
2008078077Łukasz Łubisz09UKS Azymut, Pabianice29:007:004:00
1982067841Jan Meller09KS Hades, Poznań32:003:0031:00
195412422Marcin Murek09HKS Azymut, Mochy35:005:0022:00
2028631667Dawid Marszałek10UKS Kometa, Gliwice38:0017:001:00
1978062025Fabian Wyrwa10HKS Azymut, Mochy41:0025:0010:00
 
 
M14 (18)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
2208012840Bartosz Białasik07UKS Dąb, Leszno30:0027:0015:00
2248271107Paweł Perfikowski07UMKS, Kwidzyn33:0011:0048:00
2071986007Tymoteusz Pachucki07BKS Wataha, Warszawa36:007:0051:00
2168062008Michał Jończy08MKS Paulinum, Jelenia Góra39:009:000:00
2158000841Tomasz Zieliński07KS Hades, Poznań42:0019:0024:00
2148260718Wojciech Rusinek07KOS BnO, Szczecin45:0023:0021:00
2068106969Roman Lendzioszek08BKS Wataha, Warszawa48:0029:0030:00
2128260720Michał Koziak07KOS BnO, Szczecin51:0031:006:00
2238623612Mateusz Grzymkiewicz08UKS Orientuś, Łódź54:005:009:00
2138260707Alan Rawluk08KOS BnO, Szczecin57:003:0036:00
2178011107Stanisław Drapella07PKO Harpagan, Gdańsk60:0033:0033:00
2218003545Jakub Domagała08UKS Grom, Sokolniki63:0017:0045:00
2098032124Rafał Murawski07HKS Azymut, Mochy66:0035:0042:00
2228007227Jan Ciupa08UKS Orientuś, Łódź69:001:003:00
2198032123Krzysztof Ukleja08UKS Azymut 45, Gdynia72:0021:0039:00
211895008Bartosz Wyruszyński08KB Piast, Międzyrzecz75:0013:0012:00
2188516449Dawid Sikora08PKO Harpagan, Gdańsk78:0015:0027:00
2088032146Adam Mol08HKS Azymut, Mochy81:0025:0018:00
 
 
M16 (25)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
2348071025Maciej Sztranek06UKS Azymut, Pabianice23:0015:0040:00
2398000568Jędrzej Pachnik06UKS Orientpark.pl, Iwiny26:0023:0043:00
2258092006Bartłomiej Maciejewski06BKS Wataha, Warszawa29:0043:004:00
2358071024Oskar Wesołowski06UKS Azymut, Pabianice32:0037:0025:00
244435250Jan Tywonek05UKS OSiR, Góra Kalwaria35:0059:0046:00
2458062040Szymon Kurdziel06WKS Śląsk, Wrocław38:0027:0061:00
2368281100Jakub Wiśniewski07UKS Azymut, Pabianice41:0025:0019:00
2421419863Karol Dąbrowski05UKS OSiR, Góra Kalwaria44:0053:0067:00
2298050202Jerzy Wąsiewicz05Stowarzyszenie Team 360 stopni47:0041:0064:00
2408667264Adam Lisiak05UKS Orientuś, Łódź50:0045:0016:00
2498664651Paweł Wójcik05WKS Wawel, Kraków53:0031:0052:00
2278260717Kajetan Kociuba06KOS BnO, Szczecin56:0055:0058:00
2478099100Borys Grzegorczyk06WKS Wawel, Kraków59:0019:0070:00
2268220606Bartosz Stopczyński06BKS Wataha, Warszawa62:0049:0049:00
2438181204Kacper Podworski05UKS OSiR, Góra Kalwaria65:0017:0037:00
2338071013Dominik Łubisz06UKS Azymut, Pabianice68:0033:001:00
2308032128Kacper Kilichowski06UKS Azymut 45, Gdynia71:0061:0028:00
2318071026Jerzy Durma06UKS Azymut, Pabianice74:0057:0010:00
2372086649Mikołaj Hryciuk05UKS Grom, Sokolniki77:0039:0031:00
2468661594Jan Majowski05WKS Śląsk, Wrocław80:0035:007:00
2388631676Patryk Marszałek05UKS Kometa, Gliwice83:0021:0022:00
2288000827Tymoteusz Bultrowicz06KS Hades, Poznań86:0051:0073:00
2328071027Franciszek Krempiński07UKS Azymut, Pabianice89:0029:0034:00
2488000585Kordian Pisarek06WKS Wawel, Kraków92:0047:0013:00
2418412209Tomasz Rzeńca08UKS Orientuś, Łódź95:0063:0055:00
 
 
M18 (21)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
2678062044Mikołaj Paterek03WKS Śląsk, Wrocław28:0056:0032:00
2638000845Stanisław Wołek04UNTS, Warszawa31:0066:0041:00
2598091813Patryk Górski04UKS OSiR, Góra Kalwaria34:0036:0062:00
2578632433Stanisław Pachnik03UKS Orientuś, Łódź37:0060:0050:00
2628040409Wiktor Muller04UMKS, Kwidzyn40:0050:0017:00
2588646292Ignacy Słomczyński03UKS Orientuś, Łódź43:0034:0014:00
2608664841Maksymilian Sobiepanek04UKS OSiR, Góra Kalwaria46:0068:0011:00
2558667273Piotr Ledzion03UKS Orientuś, Łódź49:0054:0056:00
2648040213Krzysztof Wójtowicz04UNTS, Warszawa52:0072:002:00
2668650389Franciszek Łagoda03WKS Śląsk, Wrocław55:0042:0059:00
2508636996Mateusz Kula03KOS BnO, Szczecin58:0058:0035:00
2548656097Zbigniew Bartos03UKS Orientuś, Łódź61:0070:008:00
2618032788Grzegorz Nowak03UKS Siódemka, Rumia64:0064:0023:00
2538002653Jan Sztranek03UKS Azymut, Pabianice67:0062:0047:00
2708030914Jan Tarnawski03WKS Wawel, Kraków70:0044:0029:00
2688083077Łukasz Strugarek03WKS Śląsk, Wrocław73:0052:0044:00
2522086235Jacek Ertel04MUKS Junior, Ochędzyn76:0032:0026:00
2658071103Jakub Jończy03WKS Śląsk, Wrocław79:0048:0038:00
2518260702Patryk Rawluk04KOS BnO, Szczecin82:0040:005:00
2698030803Jakub Toborek03WKS Śląsk, Wrocław85:0038:0053:00
2568646295Michał Nowak03UKS Orientuś, Łódź46:0020:00
 
 
M20 (4)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
2748661471Stanisław Kurzyp02WKS Śląsk, Wrocław54:0025:002:00
2738655941Kacper Michalak01UNTS, Warszawa57:0029:0011:00
2728656098Piotr Pesta01UKS Azymut 45, Gdynia60:0031:005:00
2718220402Błażej Pudełek02LKS Górzanka, Nawojowa Góra63:0027:008:00
 
 
M21E (17)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
28003533Dariusz Domański9617 WBZ0:0045:0016:00
58303003Mateusz Hoffmann91LKO, Leszno3:0049:007:00
78160889Michał Kalata89MKS Paulinum, Jelenia Góra6:0063:0010:00
148664844Dawid Gładecki00UKS OSiR, Góra Kalwaria9:0065:0025:00
9Rotem Yogev01UKS Orientuś, Łódź12:00
158640246Tomasz Jurczyk94UKS Sparta, Czyżowice15:0053:0031:00
128640924Piotr (jr) Rzeńca01UKS Orientuś, Łódź18:0047:004:00
168100192Bartłomiej Mazan92WKS Śląsk, Wrocław21:0061:0037:00
108667265Maciej Marcjanek81UKS Orientuś, Łódź24:0051:0022:00
68650822Mateusz Dzioba95MKS Paulinum, Jelenia Góra27:0041:001:00
118339319Piotr Paszyński81UKS Orientuś, Łódź30:0055:0028:00
2808640915Krzysztof Wołowczyk95UNTS, Warszawa33:0043:0013:00
138032002Rotem Yasur02UKS Orientuś, Łódź36:0039:0034:00
38640247Paweł Jankowiak89Chyże BnO39:0069:0019:00
49202015Paweł Prądzyński90CSWLąd Poznań59:00
1Stanisław Kabata9914 ZBOT67:00
8Władysław Sielicki91rajdkonwalii.pl57:00
 
 
M21S (5)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
2761070644Marek Lewandowski91Bydgoszcz indywidualnie2:009:0016:00
2778090606Przemysław Patejko82KOS Warszawa5:003:0025:00
2759202018Wojciech Zajdel96CSWLąd Poznań8:007:0022:00
278973101Robin Zschaeckel97Team Sonnenschein11:001:0019:00
2798120690Łukasz Krupa90UKS OSiR, Góra Kalwaria14:005:0028:00
 
 
M35 (22)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
2998270584Sławomir Frątczak84PKO Harpagan, Gdańsk28:0016:0052:00
2942111025Krzysztof Gruhn83indywidualnie31:0028:0061:00
2818007388Łukasz Wójcik8510BKPanc34:0030:0013:00
2968648668Mariusz Plesiński73Indywidualny Dolnośląskie37:0014:004:00
2928032155Łukasz Jagielski83HKS Azymut, Mochy40:0032:0037:00
2958648666Paweł Golinowski79Indywidualny Dolnośląskie43:0020:0058:00
2918666002Karol Gorzelniak83HKS Azymut, Mochy46:006:0043:00
3038099118Piotr Wdowczyk83UMKS, Kwidzyn49:008:0028:00
2988648671Grzegorz Stężycki82Indywidualny lubuskie52:0012:0055:00
2909202012Bartosz Anders82CSWLąd Poznań55:0010:0016:00
2978640920Paweł Stachowski82Indywidualny lubuskie58:0026:0031:00
2828648750Rafał Pocierznicki8412 BZ61:004:0025:00
2841392581Waldemar Zygmunt8217 WBZ64:0040:0046:00
286Kostiantyn Kirakosov82ambitracing team67:000:007:00
285Paweł Niedzielski853. Brt70:00
3028091814Piotr From83UMKS, Kwidzyn73:002:0010:00
2838003529Kamil Urbański8617 WBZ76:0036:0019:00
2938062022Grzegorz Seweryn85HKS Azymut, Mochy79:0018:0022:00
2878110680Tobias Fell80Berliner Turnerschaft82:0024:0040:00
2888206969Michał Lendzioszek82BKS Wataha, Warszawa85:0022:0049:00
3008280284Piotr Kaczyński84PKO Harpagan, Gdańsk88:0038:0034:00
3018667276Jarosław Trepczyński83UKS Orientuś, Łódź91:0034:001:00
 
 
M40 (18)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
311Bartłomiej Małecki79Indywidualny lubuskie12:0060:0025:00
3172086645Andrzej Domagała80UKS Grom, Sokolniki15:0052:0010:00
3128648674Mariusz Sitnicki77Indywidualny lubuskie18:0046:0031:00
3048648775Daniel Bałdyga12 BZ21:0048:0028:00
3148328477Krzysztof Łątkowski79KB MANIAC Poznań24:0040:0037:00
3131011992Rafał Deresz79JW 151727:0042:0040:00
3198667270Konrad Siudek77UKS Orientuś, Łódź30:0038:0022:00
3089202004Karol Marchewka77CSWLąd Poznań33:0030:0019:00
3071427383Krzysztof Musiał798pplot Koszalin36:0044:0016:00
3098666008Patryk Pietrzak81HKS Azymut, Mochy39:0034:0043:00
3058003527Mariusz Sitko7717 WBZ42:0036:001:00
3108270678Rafał Walicki78HKS Azymut, Mochy45:0054:007:00
3208667272Sebastian Wojczyk79UKS Orientuś, Łódź48:0058:004:00
306Arkadiusz Dejewski808K-PBOT51:00
3218004603Łukasz Włodarczyk80UKS Traper, Złocieniec54:0032:0013:00
315Tomasz Kozłowski80Los Pollos Hermanos50:00
316Paweł Mikulak82Los Pollos Hermanos56:00
3188012842Paweł Nowak77UKS Orientuś, Łódź28:0034:00
 
 
M45 (29)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
3248300176Mikołaj Maciejewski76BKS Wataha, Warszawa1:0078:0018:00
3478100276Jacek Nowak76UKS Siódemka, Rumia4:0084:006:00
3488032147Tomasz Duda76UKS Traper, Złocieniec7:0050:0039:00
3328237793Piotr Badarycz75indywidualnie10:0064:0066:00
3438001098Krzysztof Pacyna73UKS Energetyk, Dychów13:0058:0036:00
3337203783Arkadiusz Gbur76indywidualnie16:0098:0054:00
3348099120Radosław Balmowski76Indywidualny Kujawsko-Pomorski19:0096:0057:00
3408070673Dariusz Lemańczyk73PKO Harpagan, Gdańsk22:0060:0060:00
3508664977Karol Gmur76WKS Śląsk, Wrocław25:0072:0081:00
3388020375Daniel Jończy75MKS Paulinum, Jelenia Góra28:0094:0072:00
323Waldemar Michalak73AK Poznań31:0070:0030:00
3318666007Łukasz Szmyt76HKS Azymut, Mochy34:0062:0033:00
3398081074Karol Kalsztein74PKO Harpagan, Gdańsk37:0056:0015:00
3288032139Piotr Murawski73HKS Azymut, Mochy40:0048:0024:00
325Rafał Bartkowiak73Bydgoszcz indywidualnie43:0054:0042:00
3308636516Cezary Stroiński74HKS Azymut, Mochy46:0052:000:00
336Paweł Wolniewicz73Indywidualny Wielkopolskie49:0074:0045:00
3291422450Tomasz Pawlak76HKS Azymut, Mochy52:0082:0012:00
3418002652Piotr Krempiński76UKS Azymut, Pabianice55:0066:0027:00
3278636515Krzysztof Mol75HKS Azymut, Mochy58:0068:0063:00
3498654383Marcin Ciszek76WKS Śląsk, Wrocław61:0046:0021:00
3268062032Tomasz Kaźmierczak76HKS Azymut, Mochy64:0044:0075:00
3458050888Jarosław Krzyżostanek73UKS Grom, Sokolniki67:0076:003:00
3358013935Piotr Wieczorek73Indywidualny Mazowsze70:0092:0051:00
3372036960Adam Domański72Międzyrzecz73:0086:0069:00
3462032328Waldemar Marszałek73UKS Kometa, Gliwice76:0080:0048:00
322Tomasz Warchulski7612 BBSP Mirosławiec88:0078:00
3422023826Marcin Sochacki74UKS Energetyk, Dychów90:0084:00
3448414136Tomasz Żak73UKS Energetyk, Dychów9:00
 
 
M50 (21)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
3568003253Paweł Pudełek71LKS Górzanka, Nawojowa Góra0:0059:0018:00
3522036959Cezary Stankiewicz7017 WBZ3:0031:009:00
3588657683Björn Finkenstaedt68OLV Potsdam6:0051:0057:00
3668170969Dariusz Pachnik69UKS Orientpark.pl, Iwiny9:0069:0039:00
3598640904Krzysztof Urbaniak67Stowarzyszenie Team 360 stopni12:0053:0015:00
3638081067Raik Zschaeckel67Team Sonnenschein15:0061:003:00
3608070620Piotr Wąsiewicz70Stowarzyszenie Team 360 stopni18:0065:0060:00
3708100101Kalikst Sobczyński71WKS Śląsk, Wrocław21:0033:006:00
3678667274Piotr Rzeńca70UKS Orientuś, Łódź24:0055:0024:00
3538099123Grzegorz Grajek70Indywidualny Kujawsko-Pomorski27:0029:0036:00
3558061271Bogdan Rycerski71KS Artemis, Wrocław30:0049:0012:00
3648518348Adam Pesta69UKS Azymut 45, Gdynia33:0063:0021:00
3658414140Mariusz Kramski70UKS Energetyk, Dychów36:0067:0048:00
3628241268Stefan Bleidorn68Team Sonnenschein39:0041:0054:00
3688230568Tomasz Muller68UMKS, Kwidzyn42:0047:0033:00
3718172888Marek Słoński69WKS Wawel, Kraków45:0035:0042:00
354Frank Mieske67Kaulsdorfer OLV, Berlin48:0039:0027:00
357Przemysław Szarlik70MKS Paulinum, Jelenia Góra51:0037:0045:00
3511392583Edward Kot6617 WBZ54:0043:00
3618663316Nils Schmiedeberg67Team Sonnenschein45:0030:00
3698062046Piotr Mazurek70WKS Śląsk, Wrocław57:0051:00
 
 
M55 (7)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
375Johannes Müller61Team Sonnenschein52:0088:0029:00
3778200663Piotr Niessner63WKS Wawel, Kraków55:0086:0038:00
3738200466Sven Demmig66Team Sonnenschein58:0080:0047:00
3728260730Stanisław Płytnik66KOS BnO, Szczecin61:0078:0044:00
3748003570André Feldmann65Team Sonnenschein64:0084:0035:00
3768200600Andrzej Wołek64UNTS, Warszawa67:0082:0032:00
3788010965Maik KurrTeam Sonnenschein70:0076:0041:00
 
 
M60 (6)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
3838640919Jerzy Deptuła59UKS Energetyk, Dychów68:0075:005:00
379895009Zbigniew Kolis61KB Piast, Międzyrzecz71:0071:0011:00
3848650900Włodzimierz Dyzio61WKS Wawel, Kraków74:0069:002:00
3828516948Leszek Andrzejewski59UKS Azymut 45, Gdynia77:0073:0017:00
3808280359Grzegorz Krochmal59KU AZS WAT, Warszawa80:0065:008:00
3818636527Tadeusz Wróblewski58OK! Sport, Warszawa83:0067:0014:00
 
 
M65 (3)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
3852035173Marek Pietrusiński56KS Artemis, Wrocław14:001:0026:00
3878010866Józef Paszyński53UKS Orientuś, Łódź17:003:0020:00
386Wojciech Meliński54UKS Energetyk, Dychów5:0023:00
 
 
M70 (4)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
388427592Władysław Królikowski47indywidualnie Zachodniopomorsk1:0028:0037:00
3908222893Andrzej Wysocki51UKS Kometa, Gliwice4:0032:0040:00
3898672019Jacenty Łapanowski50KU AZS WAT, Warszawa7:0030:0034:00
391249926Władysław Faltyński49WKS Grunwald, Poznań10:0034:0043:00
 
 
Rodzinna (13)
Nr StartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
4021409362Aleksandra Komsa15UKS Orientuś, Łódź0:000:000:00
4011419873Jan Prais14UKS Dąb, Leszno0:000:000:00
400Wiktoria Piotrowska09KS Hades, Poznań0:000:000:00
4052028220Ida Jurczyk20UKS Sparta, Czyżowice0:000:000:00
4041409380Hanna Trepczyńska11UKS Orientuś, Łódź0:000:000:00
4031409366Piotr Siudek13UKS Orientuś, Łódź0:000:000:00
399Patryk Piotrowski11KS Hades, Poznań0:000:000:00
393Karol, Monika, L Owczarek10indywidualnie0:000:000:00
3922127753Inez Pietrzak15HKS Azymut, Mochy0:000:000:00
3968260715Kacper Mazan16KOS BnO, Szczecin0:000:000:00
3988160612Zuzanna Patejko12KOS Warszawa0:000:000:00
3978150216Jan Patejko16KOS Warszawa0:000:000:00
394Milosz Gierczynski11Indywidualny Wielkopolskie0:00